Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Podróbki JT
Wątek: Podróbki JT
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-01-04, 15:59   #294
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Dot.: Podróbki JT

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
a gdzie kupowałaś swoje JT ?
czemu masz pewność co do ich oryginalności ?
W roznych miejscach-aukcje tez wchodza w gre.
Cytat:
Napisane przez SiSleyS Pokaż wiadomość
Pomadko przykro mi, że podważasz to co pisałam przez ostatnie kilka stron

Starałam się wytłumaczyć w czym tkwi rzecz, na co trzeba patrzeć, teraz zastanawiam się czy warto było.

Podważasz wszystkie nasze argumenty w zamian nie podając żadnych innych....


Pomadko wiadomo, że przekonana możesz być, pytanie tylko czy słusznie

Jak pisałam na temat miniaturek nie wypowiadam się, ale skupię się na tych trzech pełnowymiarowych:

Nr 1. błyszczyk jasnoróżowy- mam duże wątpliwości co do jego oryginalności. Dlaczego? Przede wszystkim z tyłu- brakuje standardowych napisów- ale tak myślę, że mogły się zetrzeć? Jak to jest Pomadko? Były te standardowe jak Lancome Paris, ASNIERES CEDEX, TSA 10007 itd.? Nie podoba mi się też oznaczenie koloru- jest normalnie wydrukowane jak cały tekst, a powinno być wybite osobno u góry tubki (jednak tego aż tak się nie czepiam bo nie mam pewności czy przypadkiem niektóre serie nie mają takich oznaczeń).

Nr 2. błyszczyk fuksjowy- PODRÓBA na kilometr. Błyszczyki Juicy Tubes mają pojemność 14.2g a nie 14.16g- uwaga to jest jeden ze szczegółów po którym można poznać podróbę. KAŻDY pełnowymiarowy JT ma 14.2g pojemności (czyli 15ml)!!!
Oznaczenie koloru naklejane- co świadczy o podróbce.

Nr 3. błyszczyk perłowy- szkoda, że napisy się starły ale na 99% oryginał

----------------------------------------------------------------------------------------------
Sis-nie tyle podwazam co mam odmienne zdanie i bede sie trzymac swojej wersji dlatego, ze mialam naprawde ze 20 JT i zadna od zadnej sie niczym nie roznila. Wszystko bylo takie same-gestosc, konsystencja-nie rozwarstwiala sie, zakretki, tubka [wykonanie jej i mleczna gora przy zgrzewie]. Smak, zapach [pyszny zreszta].
Jest prawda ze moje JT roznia sie szczegolami, ktore bylas laskawa wymienic [tez je dostrzegam-bez obaw], ale wciaz nie widze miedzy nimi roznicy przy okazji uzytkowania. BYc moze moja naiwnosc siega zenitu, ale twierdze ze mam oryginaly jakkolwiek to sie smieszne moze wydac znawca...
Cytat:
Wklejam swoje błyszczyki JT- kupione w zagranicznych perfumeriach; oprócz Vanilla Soul, który jest z naszej Sephory.
Tez go mam, kilka dni temu kupilam. Super jest.

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
Pomadko, Twój JT w kolorze Flashy Fuschia ma całą szatę graficzną identyczną jak mój Dreamsicle
Tak widze Angel i smiem ryzykowac ze obie mamy oryginal pomimo widocznych roznic... Teraz np. Lancome wypuscil nieco inny ksztalt tubki z innym rozmieszczeniem napisow i co, za rok ktos wejdzie na wizaz i bedzie pisal: "Ej Pomadka Twoj nowy blyszczyk w kolorze Vanilla Soul to czysta podroba, Lancome nigdy nie mialo takiego ksztaltu tubki..." Nie wierze.

Cytat:
Napisane przez patii Pokaż wiadomość
Pisalam juz kiedys do Lancome, ale w sprawie podkladow, niestety do dzis nie odpisali. Ale przynajmniej mialam dowod: zdjecia na str. USA (tego samego podkladu) roznily sie od podkladu ze str. europejskiej Lancoma. Jak juz pisalam wczesniej kosmetyki roznia sie opakowaniem w zaleznosci na ktory rynek zostaly wyprodukowane, i chyba nawet wyglad tych opakowan moze zmieniac sie z czasem (rozne serie, itp.) Wierze Pomadce i w to, ze kazdy z jej blyszczykow w kolekcji to oryginal Tak samo zreszta jak w to, ze Pan Bartek (QueenNY) nie sprzedaje podrobek, tylko wlasnie kosmetyki przeznaczone na rynek w USA, miniatury czy GWP.
Dzieki, naprawde nie pisalabym bredni, ze mam oryginaly nie majac ich, bo jesli kiedys kupilam na All pomadke Lancome [o raju znowu ta firma ], ktora byla gorsza od kredki swiecowej, to pisalam o tym na wizazu i wcale mi to ujmy nie przynioslo. OT nacielam sie, kademu sie moze przytrafic-zwlaszcza jak sprzedajacy jest niezlym kanciarzem, ale na szczescie stracilam cale 7 zl.

Cytat:
Napisane przez SiSleyS Pokaż wiadomość
Tak to możemy wierzyć jeszcze w istnienie Świętego Mikołaja

QueenNY sprzedaje podróby bez dwóch zdań! Już nawet nie chodzi o Lancome, ale pamiętam jej inne aukcje.
Jestem sie w stanie zgodzic, ze ten/ta QueenNY to jakis kombinator, bo pamietam jej poprzednie konto, ktore szybko zostalo zawieszone wlasnie z powodu oszustwa [nie wysylanie przesylek lub tez bardzo czeste zaginiecia paczek, ktore prawdopodobnie nigdy nie zostaly nadane, a na drodze USA -> PL wszystko sie moze zdarzyc co Queeny skrzetnie wykorzystywal/a] i nadwyrezania zaufania Allegrowiczow. Wciskanie podrobek, choc zdjecie na All przedstawialo oryginal... Nie twierdze, ze ma same podroby i tylko podrobami handluje, ale po prostu ja radzilabym nie korzystac z jej uslug, badz byc ostroznym, poniewaz pozniej jest bardzo trudno udowodnic cos komus na II kontynencie oczym Queeny [krolowa oszustow?] dobrze wie i na tym bazuje.

Cytat:
Najlepiej to wierzyć, że wszyscy są uczciwi i sprzedają oryginalne kosmetyki.

Tyle, że jedne kosztują 60zł na allegro a drugie 29zł i oczywiście te tańsze też są oryginalne bo mamy wymówkę, że na rynek amerykański??? Zlitujcie się. Przecież już kilka wizażanek, tu w tym wątku na początku, opisuje jak kupiło na allegro podróby- kompletnie inna konsystencja, zapach itp.

Do tego dochodzi kwestia z kartonikiem- bez numeru to podróby, Lancome każdy produkt numeruje na kartoniku!
Sis nie wszystkie kosmetyki gornopolkowe sprzedawane o wiele taniej sa podrobami. Mam to szczescie przebywac obecnie za granica i tutaj ceny kosmetykow sa nizsze niz w PL. A dodatkowo sa wyprzedaze gdzie obecnie woda Versace Red Jeans kosztuje chyba 7 funow za 75 ml. Ta nieszczesna JT-zestaw miniatur kosztuje raprem 15 funtow...
Naprawde nie popadajmy w paranoje, choc warto byc czujnym.
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując