Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - DIOR - kolorówka
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-07-01, 13:20   #1852
Aneta???
Zakorzenienie
 
Avatar Aneta???
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 6 340
GG do Aneta??? Send a message via Skype™ to Aneta???
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez DianaM Pokaż wiadomość
A mi przedwczoraj zdażyła się sytuacja z piątkami Diora, która jest podobna do Twojej, a która mnie szczerze zszokowała.
Rano pomalowałam się Pink May i poleciałam na miasto załatwiać swoje sprawy. Nigdy nie używałam bazy pod cienie, właściwie za bazę robił mi podkład i puder i wszystkie cienie Diora trzymały się bez zarzutu cały dzień. Wszem i wobec głosiłam jakie te cienie są wspaniałe, że żadnych poprawek w ciągu dnia robić nie muszę. Wróciłam do domu ok. 20:00, były imieniny mamy, więc zapowiedziałam, że się tylko odświeżę i wpadam na "imprezę". Ja do lustra, a tam zrolowane cienie, których oprócz jednej grubej, równej krechy po środku powieki już nie było Pierwszy raz coś takiego mi się zdarzyło !!!
Tłumaczę sobie, że to przez ciepły dzień, ale żeby cienie, które niggggdy mnie nie zawiodły I tyle kosztowały
Mi się wydaje,że te Iridescent (nie wiem jak te 'zwykłe') nie są aż tak trwałe w gorące dni,bo w chłodniejsze spisują się świetnie.Szkoda by było.Czekam na upały,będę sprawdzać

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
Goldfever




Mam nadzieję, że Wasze wypadki nie będą się już powtarzać..
Sama chciałam się skusić na którąś paletkę ...
Też mam taką nadzieję

Cytat:
Napisane przez Laurany Pokaż wiadomość
dzięki


udam że tego nie zauważyłam



ojej, ja je zawsze używam z bazą ArtDeco i jeszcze nigdy żadne cienie mnie na niej nie zawiodły, nawet w 40 stopniowym upale na plaży (proszę nie komentowac)

EDIT zapomniałam się spytac - czy shimmery są dostępne w PL i jeśli tak to w jakiej cenie??
Ja myślę,że Artdeco jest jednak lepsza.Miałam ją wcześniej,skończyła mi się.Teraz mam Lumene.Ciekawe,jak piątki sprawdzały by mi się na Artdeco,chyba wkrótce się ponownie na nią skuszę i spróbuję.

Shimmery kosztują podobno w Polsce 180 złotych :/,ja płaciłam 38 euro,przy obecnym kursie to około 130 złotych
__________________
Aneta??? jest offline Zgłoś do moderatora