Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VI
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-10-29, 22:37   #162
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VI

Witajcie, dopiero się dotoczyłam do domku

Tak, MagJa zasługuje na baty
Snow mi się podobał MAsterpiece, Max bardzie i oby ten był jeszcze lepszy Ale jeszcze nie klikam, na razie nie mogę wydawać kasy na bzdury, muszę wykończyć Glameyesa różowego no i mam jeszcze jeża rozmazującego się i armaniego ale on do zadań specjalnych (imprezowych i bardziej wyjściowych )
Cytat:
Napisane przez gayenka Pokaż wiadomość
A ja tez chce PI czemu nie chcialam jak byl tani na truskawce? o ja gupia
A ja się nie dałam skusić, a odkąd mam wielki brązer Gosha to PI przestł mnie interesować To był efekt jakiego się właśnei spodziewałam po PI, i gosh wcale brązerem nie jest tylko własnei platynowym rozświetlaczem
Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Wyczytałam właśnie na "nowościach kosmetycznych" na Plotkowym o nowych kosmetykach mineralnych L`Oreala: będzie mineralny rozświetlacz, korektor i puder matujący Ciekawa jestem rozświetlacza
voila: http://bjooti.net/?p=5039
Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
A mnie dziś w pracy odwiedziła rzyrafka. Od razu jakoś mi lepiej jak pogadam tak z kimś fajnym. Potem nie poszłam na wykład, wróciłam do domu i poszłam spac. Wstałam o 17.15 i to tylko dlatego, że nastawiłam sobie budzik. Byłam na badmintonie, i teraz padam z nóg, znowu chce mi się spac. To nie jest normalne.
Mnie też było bardzo miło choć za krótko Ale w sumei dobrze, ze wyszłam później niż powinnam (zaplanowałam sobei spóxnieni ena zajęcia a jak weszłam to dopieor obecnośc sprawdzali )

To zmęczenie jest przejsciowe, zobaczysz- zmiana pogody, czasu, i te różne osobiste komplikacje... Ale wsyztsko się zmienia i na pewno niedługo będzie lepiej

Zostawiam Was na parę dni- jadę do babci w podkarpackie, wracam w niedzielę, ale nei wiem czy zdążę nadrobić zaległości- we wtorek mam już pierwsze zaliczenie i chciałabym się ładnie nauczyć i zdać bez poprawek i dodatkowych terminów
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora