Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Etiaxil-pomocy :(((
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2003-08-13, 09:23   #3
cheetah
Zadomowienie
 
Avatar cheetah
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 1 143
GG do cheetah
Re: Etiaxil-pomocy :(((

hm, nie wiem, czy ci pomoge, bo ja ogolnie jestem alergikiem i nie chce tu ani robic zlej reklamy, ani cie przestraszyc. W kazdym badz razie mi tez przytrafilo sie cos takiego ostatnio. I tez wlasnie najbardziej zaognione miesjce to byly te 'poza' owlosiona czescia pachy. Ogolnie cala pacha mi sie zrobila czerwona itp., itd. Na poczatku tez mialam take bable i myslalam, ze zejdzie, niestety nie zeszlo i wybralam sie do dermatologa. A dermatolog stwierdzil, ze to egzema i zapisal mi Laticort. No i zeszlo po 2 tygodniach Ogolnie bylo po prostu malo przyjemne, bo swedzialo przeokropnie i bylo caly czas zaczerwienione.
A z domowych sposobow to bardzo mi pomoglo stosowanie zimnych okladow, okladow z rumianku rowniez, tzn pomagalo na to swedzenie glownie, natomiast na zaczerwienienia troche pomagala woda termalna i swietnie jak troche wczesniej postala w lodowce, to tez lagodzilo podraznienia. To tyle Powodzenia
A tak przy okazji zapytam, czy ktoras z was stosowala ten anyperpirant firmy SVR? Jakies uwagi, komentarze na temat dzialania? Czy dziala podobnie jak Etiaxil i Antidral?

Pozdrowienia,
Cheetah
cheetah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując