Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 16
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-09-27, 15:42   #19
Aleksandra_M
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 541
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 16

no prosze... to ja tu naprawiam guzik w moich jedynych pasujacych na dupe spodniach, zeby nie chodzic do pracy w za duzych, bo mi sie ciagaja po ziemi... a Wy tu hop na nowy?? no ladnie

tez oczywiscie obecna i ciesze sie ze to juz moja...e.... od lipca.... e.... piata czescjak moje nieszczesne 5kg na drugiej fazie....
Cytat:
Napisane przez adrijah Pokaż wiadomość
weź jej przywieź troche do Polski
o tak.. ja sie przychylam do prosby
Cytat:
Napisane przez zlotqo Pokaż wiadomość
Aleksandra_M jak Ty robisz ten kawowy peeling? czy kupujesz?
robie swego czasu to sie wszystkie smarowalysmy nie wiem jak teraz, ktora sie przyzna?
wiem ze Missines lubi sie uciorac

biore pol szklanki sypanej suchej kawy, zalewam odrobina wrzatku, chwilke mieszam, dodaje 2lyzki oliwy, przestygnie sobie zanim dojde do lazienki, kapke mydla w plynie i sie nacieram
brzuch, uda, posladki, boczki az do bolu dloni
mozna dodac cynamonu, jakis olejkow zapachowych, co kto lubi ja robie najprostsza wersje
Cytat:
Napisane przez Siala_Bala Pokaż wiadomość
Dzięki Ci babo

Ja pomaziałam się wczoraj balsamem z wyciągiem kofeinowym.. ok 21:00 - efekt... oczy jak ping pongi do 3 w nocy
Po pilingu z kawy nie spałam do 6 rano xD

Dziś pożarłam serek wiejski Piątnicy i tuńczyka w sosie własnym bez sosu
I chyba jakaś niedojedzona jestem.. posunę otręby, zapiję wodą i zobaczę czy starczy

Ah.. można kurczaka pieczonego w piekarniku? Znaczy się cycki kurzęce
W folii z tymi przyprawami z torebki "Przepis na..." czy sól też mam wyeliminować?
a prosze babo
a myslalam ze tylko ja tak wchlaniam kawe przed skore i nie moge spac po tym peelingu
serek i tunczyk, to troche za malo!!! nawet jesli zjesz otreby i wode
upiecz sobie cycki w mieszance swoich przypraw, wez te co podalas na skladzie tego "Pomyslu" omin skrobie, sol, cukier i tl. utwardzone i upiecz. da sie zjesc
Cytat:
Napisane przez Konczita Pokaż wiadomość
nie dołować mi się tylko proszę ....
Olcia my to znajdziemy takie miejsce hehehe ale jedynie dla grzecznych dukanek
oj tak........ to ja bede taka grzeczna jak na uderzeniowce
Cytat:
Napisane przez SimplyDivine Pokaż wiadomość
Nie wiem gdzie, ale tez chce tam isc... Moze jakies Sauno-lozko co tluszczyk wytapia jak sie spi?

Ze Swiezynkami to jest tak, ze przychodza i odchodza.. Fakt, niektore zostaja na dluzej i juz Swiezynkami nie sa, tylko Sekciarami razem z nami, ale to sie okazuje po czasie dopiero

I jeszcze Tesciowa napisala mi smsa, ze moje twarogi sa przeterminowane Co ja bede jadla?
1) daj znac jak cos wymyslisz
2) zgadzam sie
3) moge Ci oddac swoj.. mam ok 2kg twarogu w zamrazarce

apropo zamrazarki, gdzie moja rywalka w konkurencji "zamrazanie dziwnych rzeczy"?? Lukrecjaaaaaa!!!!!!!!! gdzie jestes??

Edytowane przez Aleksandra_M
Czas edycji: 2010-09-27 o 15:44
Aleksandra_M jest offline Zgłoś do moderatora