Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mikantowe DECUraczki :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-10-25, 17:08   #18
Mikant
Raczkowanie
 
Avatar Mikant
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 288
Dot.: Mikantowe DECUraczki :)

Cytat:
Napisane przez paulisia250285 Pokaż wiadomość
bardzo ładne prace, czyściutkie, dokładnie zrobione i z charakterem, naprawdę SUPER!! gratuluje i czekam na wiecej!
Cytat:
Napisane przez aloopa Pokaż wiadomość
Pięknie zaczęłaś swoją przygodę z decoupagem. Serduszko prześliczne ale pozostałe cuda wcale nie zostają w tyle
Cytat:
Napisane przez aburkowa Pokaż wiadomość
Ładne początki
Szczególnie mi sie serduszko podoba, te dorobione gałązki takie niemakowe, ale wyjątkowo mi pasują, świetne to jest
Cytat:
Napisane przez pirania82 Pokaż wiadomość
Superrr!! wszystkie prace są śliczne; jak dla mnie serduszko wymiata
Cytat:
Napisane przez Joasiunia:) Pokaż wiadomość
O kruca..... Jakie tu cuda u Ciebie Śliczne wszystko bez wyjątku!!! Ale musisz mieć pięknie w kuchni...
Cytat:
Napisane przez dana15 Pokaż wiadomość
Piękności wytworzyłaś. Wszystko jest takie czyściutkie i dokładnie zrobione. Bardzo ładnie dobrane motywy. Mi wpadł w oko lawendowy obrazek. Zegar też mi się podoba, znam tą serwetkę i świetnie wychodzi i świetnie ozdabia kuchnię Czekam na następne pracki
Paulisia, Alopa, Aburkowa, Pirania, Joasiunia, Dana bardzo dziękuje Nie spodziewałam sie aż tak przychylnych recenzji Na pewno pochwalę się następnymi prackami, jestem "w trakcie" kilku rzeczy ale na razie mało czasu, kurcze...

Cytat:
Napisane przez benia70 Pokaż wiadomość
No napatrzec sie nie mogę!!!! Wszystkie prace bardzo mi sie podobaja i wszystkie sa ok. Poczatki masz rewelacyjne.
Co do podkładek - czyz to nie są plyty CD?
Miło mi bardzo dziękuję! Tak to płyty CD, miałam sporo zepsutych więc naprodukowałam ich sporo, świetnie sie nadają do nauki

Cytat:
Napisane przez jambolaja Pokaż wiadomość
Witaj!Naprawdę śliczne to wszystko i jak dużo!Nie dziwie sie,że lubisz swoje prace.A te maki mniam!Pilnie przydałaby mi sie taka serwetka.Masz wiecej?
dziękuj Jambalaja! Maczków mam więcej, wiec jak masz ochotę to podaj adres na priva, zerknę co masz ładnego i na pewno się dogadamy

Cytat:
Napisane przez Barbianka Pokaż wiadomość
Śliczne są te twoje prace. I praktyczne, bo takim sposobem możesz nazbierać kolekcję idealnie pasującą do twojej kuchni.
Czekam na dalsze dzieła.
Dziękuje za miłe słowa Właśnie staram się stworzyć taki kuchenny komplecik w ziółka, teraz ostrzę sobie zęby na blok na noże , a potem chmmm zobaczymy na pewno się pochwalę

Cytat:
Napisane przez Pupil Pokaż wiadomość
Zgadzam się z Alą, serduszko jest już bardzo dojrzałe decupażowo ale podobają mi się też lawendowy obrazek, zegar i kawowe słoiczki.Podziwiam za precyzję i kunszt domalowania gałązek na makach, pięknie Ci to wyszło
dzięki wielkie Pupilku. Gałązki szczerze mówiąc nie są domalowane, tylko doklejone. Jeszcze nie za bardzo się czuję w operowaniu pędzlem...
__________________
Decyzja oswojenia niesie ze sobą niebezpieczeństwo łez...

Moje deko decu
Serwetki na wymiankę
Mikant jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując