Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2002-04-18, 21:18   #18
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: jakie witaminy moga poprawic kondycje wlosow? Do Basi i Uli :)

Ulo- Cebulo nie jest mi szkoda 4$ na gazete [img]icons/icon7.gif[/img]....
A to co tam wipisuja, to trzeba brac z dystansem.... juz nie raz czytalam, o specyfikach, ktore spowoduja, szybki wzrost wlosow..wiesz, takie do kolan od razu.... A juz tabletki na "porost" biustu to normalna codzienna dawka herezji w TV....Wole wiec zapytac sie eksperta, jakim jest Basia... bo chyba nie wazne jak co sie nazywa, tylko co zawiera, prawda?

Basiu, widzialam taki sklep The Vitamin Shope.. i jak tam weszlam, to wlasciwie nie wiedzialam na co mam patrzec i czego szukac [img]icons/icon7.gif[/img].. taki wybor . W sobote udam sie tam ponownie [img]icons/icon7.gif[/img].. ale teraz juz bez tabletek nie wyjde [img]icons/icon7.gif[/img]. Mam biotyne, tylko o zawartosci 600mcg (myslisz, ze to za duzo)... choc przyznam sie, ze zapomnialam o tym i dawno ich nie uzywalam [img]icons/icon9.gif[/img]. Musze znowu do nich powrocic [img]icons/icon7.gif[/img].
Dziekuje za odpowiedz.
I coraz bardziej robi mi sie przykro, ze nie bedziesz juz udzielala porad, bo Twoje rady Basiu, sa naprawde super...no i ta oszalamiajaca, fachowa wiedza. Czy moglabys zdradzic, co porabiasz na codzien? Czym sie zajmujesz? Skonczylas taki wydzial....i masz taaaaaka ogromna wiedze. Widac, ze to Twoja pasja.
Czytam tez Twoje odpowiedzi na forum gazety.pl. Od razu widac, ze to Ty odpowiadasz a nie jakas inna Basia.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując