Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zakupy na Cherry Culture - NYX Cosmetics i inne
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-12-20, 22:07   #687
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: kosmetyki nyx

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Pędzel to mam nie tyle dobry, co świetny. Za parę dni też będziesz taki miała.
Oj, już nie mogę się doczekać A Ty go jeszcze tak chwalisz, że ja chcę go już dzisiaj, teraz, natychmiast
Cytat:
Najlepszy będzie pędzel TEGO typu, lub TAKI. Mówię oczywiście o końcówkach, to nie muszą być pędzle z Coastal Scents (chociaż ten pierwszy jest boski). Znajdziesz takie na pewno w Inglocie i większości innych firm oferujących pędzle.
Tak, dobry pędzelek to podstawa. Ja w tej chwili korzystam z pędzelka z takiego zestawu:
http://www.allegro.pl/item507706730_..._promocja.html
ale nie jestem zadowolona w pełni ani z pędzli ogólnie, ani z tego do kresek. Byłam zadowolona, kiedy przesiadłam się na nie z aplikatorów gąbeczkowych (tak, wstyd się przyznać, ale kiedyś pacałam cienie własnie takim aplikatorkiem )Wtedy te pędzle wydawały mi się cudownym odkryciem, ale mając porównanie z lepszymi pędzlami (np. mój ukochany do pudru z TBS), to już nie wydają mi się takie fajne.
Zaczynam kompletowanie tych, które naprawdę są polecane, bo na MAC-owe pędzle mnie niestety, nie stać Ale zwierzun, jeżeli masz trochę wolnej gotówki i często używasz eyelinera, to wejdź na wątek o MAC-u i tam dziewczyny na pewno polecą Ci coś z tej firmy.
Co do Inglota, mam jeden pędzelek skośny, ale jakoś leży na dnie kosmetyczki i nie używam go wcale. Może do kresek mają lepszy
Frantic- a zamawiał ktoś ten biały, z tą fajną końcówką? Bo ja miałam na niego ochotę, ale stwierdziłam, ze dwa pędzelki do eyelinera na raz, to przesada

Edytowane przez cathy
Czas edycji: 2008-12-20 o 22:09
cathy jest offline Zgłoś do moderatora