Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zakupy na Cherry Culture - NYX Cosmetics i inne
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-12-21, 10:43   #690
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: kosmetyki nyx

Jak powiedzialam, tak zrobilam Wybaczta, ze sie rozpisuje o mm i testach ale sama nie wiem gdzie to podpiac, a tu sie przynajmniej pare osob interesuje tematem
Wyciagnelam mineraly, razem ze starymi probkami Rhea, ktore lezaly zapomniane. O mamo...
Toz to zupelnie inna jakosc! Ale przyznac tez trzeba, ze nie na codzien te wynalazki, mineraly pociagniete mm zamieniaja sie w soczyste farbki - orgia kolorow

Cienie EDM Casual Fiday i Beach Towel nalozone lekko wilgotnym pedzlem z mm przemieniaja sie w kryjace, matowe plakatowki - totalnie kryjaca baza pod inne cienie, szybko to wysycha, wiec mysle, ze cieniowanie na nich kolorami bez dodatku mm powinno byc bezproblemowe.

Rhea - OMG! Mam jedenascie saszetek z probkami cieni, przestestowalam wszystkie. Bure szarosci z polyskiem zamieniaja sie w soczyste kolory o danym polysku - Twisted (grafitowy proszek z lekkim granatowym polyskiem to prawdziwa granatowa, metaliczna bombka), Navy (granatowy proszek, to gleboki marynarski granat, jak z munduru). Dalej... Fusion - piekny (rozana, zlamana fuksja ze zlotym polyskiem, zmienia kolor przy kazdym ruchu, prawdziwy hologram, cudny, tylko gdzie sie tak zmalowac?! do tej pory widzialam taki kolor jedynie w lakierach do paznokci), 7400 - obledna, najpiekniejsza oliwkowa, jasna zielen ze zlotym, metalicznym polyskiem jaka widzialam, pigment NYX Lime sie nie umywa.

Podsumowujac - mineraly wymieszane z mm moga (chyba) robic za bazy pod cienie w dowolnym kolorze teczy Szybko wysychaja, tworza jednolita, kryjaca, gladka powloke, jedne matowa, inne metaliczna jak sreberko z papierkow po cukierkach.
Marzy mi sie bialy, matowy pigment, wtedy chyba kredka NYX Jumbo Milk nie bedzie mi potrzebna
vril jest offline Zgłoś do moderatora