Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki Givenchy - wątek zbiorczy.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-02-04, 13:03   #66
S-K
Raczkowanie
 
Avatar S-K
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 41
Dot.: Pomocy! - Prisme Again Visage GIVENCHY

Witam,

w takim razie i ja się chcę dołączyć do wątku, ponieważ zamierzam kupić pryzmy i myślę o 05 Happy Sun, bo sugerując się nazwą, powinien być brązujący. Oczywiście w realu nie uda mi sie zobaczyć tego pudru, bo mogą mi go sprowadzić na zamówienie, więc sugeruję się jedynie stroną Givenchy.

Może jest ktoś mi w stanie powiedzieć coś o tym kolorku? Dodam, że teraz mam Estee Lauder Amber Bronze kompaktowy puder brązujący kolor 11 Sun Kiss. Jest ok, ale mógłby być minimalnie ciemniejszy. Czy może ktoś porównać oba pudry?

W zasadzie biorę pod uwagę pryzmy 03 i 05, ale nie wiem, czy 03 nie jest poprostu jasnymi beżami. Ja chcę ożywić buźkę i nadać jej lekko opalonego wyglądu (lekko!). Może pomocna będzie informacja, że używam podkładu Lancome Teint Idole Ultra w kolorze 03 Beige Diaphane, który jest idealny dla mnie, więc puderek brązujący mógłby być minimalnie ciemniejszy, żeby osiągnąć efekt muśnięcia słońcem.

Z góry dzięki za pomoc, mam nadzieję, że znajdzie się ktoś wsród was, kto zna te produkty i pomoże mi się zdecydować
S-K jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując