Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki mineralne Bare Escentuals/ Bare Minerals
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-03-12, 15:01   #12
Ssalomea
Raczkowanie
 
Avatar Ssalomea
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Usa, Polska
Wiadomości: 83
Dot.: puder mineralny-bare escentuals

Jakis rok temu dostalam podklad firmy Bare Escentuals.Myslalam,ze bedzie swietny-mialam nr 2<Medium>-kolor faktycznie na twarzy jest ciut jasniejszy,ladnie sie dopasowywuje.Swietnie kryje,daje takie satynowo-matowe wykonczenie.Faktycznie jest bez talku i reklamowany jako taki,w"ktorym mozna spac"-jednak nie polecalabym,lepszym wyjsciem wydaje sie byc dobry krem na nocOgolnie wyglada jak grubo zmielony puder..Jednak..nie jest on podkladem dla mnie.Mam mieszana cere,podklad byl dla mnie za ciezki-po jakis 3 godzinach od nalozenia dawal..hmm..taki efekt ciasta na buzi<a uzywalam odrobine>,widac go bylo. Moze jakbym wtedy uzywala pedzla do pokladu-byloby inaczej.Jednak nie jestem fanka takiej pudrowej konstystencji podkladow-wole lejace,lepiej wnikajace w skore. Mysle jednak,ze znajda sie fanki,bo naprawde swietnie kryje i daje ladne wykonczenie.Firma ogolnie jest dobra-mam szminke i jest super nawilzajaca.Osobiscie z firm produkujacych kosmetyki mineralne polecam<choc nie wiem,czy znana w PL>firme Jane Iredale.B.dobra i swietnej jakosci kosmetyki<podklady,pudry, cienie,szminki,genialna woda nawilzajaca,ktora sie spryskuje twarz po nalozeniu makijazu dla odswiezenia i utrwalenia mineralow>.

Edytowane przez Ssalomea
Czas edycji: 2008-03-12 o 15:04 Powód: literowka
Ssalomea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując