Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Sok NONI - czy ktoś pił?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-02-05, 13:27   #22
Mirka33
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3
Dot.: Sok NONI - czy ktoś pił?

Cytat:
Napisane przez janu Pokaż wiadomość
Witam, pisałem wcześniej na ten temat, więc tylko wspomnę, piję NONI od 2008 roku, nie jestem dystrybutorem, nie wciskam nikomu produktu lecz tylko informuję jako klient i konsultant TNI.
Bawi mnie pisanie że NONI jest na wiele chorób, na wiele chorób jest powiem brutalnie ( 2m poniżej poziomu ziemi) jeśli nie zapobiegniemy powstania choroby to już jak mamy chorobę to już za późno, jednak NONI pozwoli że nasz organizm bogaty w suplement zwalczy chorobę, jako suplement diety o zawartości bogatej w minerały jak i witaminy to odpowiem tak, jest dodatkiem bardzo drogim i bardzo skutecznym, sam doświadczam, zaznaczam jest dużo produktów pod nazwą NONI, ludzie dla pieniędzy zrobią wszystko, z mojej wiedzy a śledzę już długo czasu bo mnie interesuje samego ten temat, to jedna tylko firma pod nazwą TNI ma patent i certyfikat na ten produkt i dopuszczony jest przez Unię Europejską do sprzedaży.
Nasza wiedza na temat soku NONI jest bardzo ograniczona, raczej nie wiedza, tym samym ci wszyscy, którzy chcą tylko spróbować kupując raz nie odczują nic, po prostu, dlaczego?, dlatego że nie jesteśmy w pełni uświadomieni co to takiego jest, ot jakiś sok, tak to nie jest sok z jabłuszka czy pomarańczy, przecież też są witaminy te czy ale co tak naprawdę zawiera sok NONI, a zawiera całe bogactwo takie jak selen, xeroninę, kwasy tłuszczowe, terpen, aminokwasy, tlenek azotu, błonnik, fitonutraucetyki, limonen, skopolatyna, polisacharydy, glikozydy, damnakantol, i dużo witamin w różnym stopniu stężenia , najwięcej potasu. W necie można sprawdzić jaki mają wpływ te pierwiastki na nasze zdrowie, wpisując po kolei ich nazwy.
Jeśli ktoś pisze do mnie a spróbowałem, spróbowałam i nic nie odczułem nie odczułam, to zadajmy sobie pytanie a co miałem czy miałam odczuć, to nie jest tabletka od bólu głowy, to cała tabela Mendelejewa, pierwiastków, witamin, które maja wpływ na nasz cały system immunologiczny, nasz organizm jest silny, sam potrafi się bronić, dlaczego bo ma silne wsparcie, czy to jest mało, chyba o to chodzi, jak wspomniałem piję od 2008 roku i teraz dopiero uświadamiam sobie wiele zdarzeń w swoim życiu, które miały miejsce a i wpływ pozytywny działania tego soku.
Tajemnica naszego wyglądu, samopoczucia i zdrowia zależy nie od lekarzy, od nas samych czy dostarczymy naszemu organizmowi wszystko czego potrzebuje po to żeby dobrze wszystkie nasze organy funkcjonowały żeby nasz organizm był silny a tym samym zdrowy, czy w codziennych posiłkach jesteśmy w stanie to wszystko dostarczyć, część zapewne tak, ale są ogromne luki które przez zewnętrzne wirusy zostaną wypełnione i powalą nas na kolana przed lekarzem, potem antybiotyki i totalne spustoszenie naszego systemu obronnego a następstwem są powikłania nie do opanowania, więc zabezpieczajmy się nie eksperymentujmy z lekami bo będzie albo za późno albo trudne bardzo do doprowadzenia swojego organizmu do normalności.
Jakie właściwości pozytywne ma NONI:
· Obniża wysokie ciśnienie krwi
· Razem z melatoniną i serotoniną wpływa na uregulowanie snu, temperatury ciała i nastrojów
· Wpływa na wzrost energii
· Jest czynnikiem o właściwościach antyhistaminowych i antypobudzających
· Łagodzi ból

· Ma właściwości antybakteryjne, chroni przed problemami z trawieniem i przed chorobami serca
· Hamuje rozwój komórek rakowych i guzów
· NONI jest środkiem bezpiecznym do stosowania przez kobiety w ciąży i kobiety karmiące
NONI stymuluje produkcję T-komórek w systemie immunologicznym. T-komórki pełnią ważną rolę podczas zwalczania poszczególnych zachorowań

· NONI wspomaga pracę systemu immunologicznego
· NONI zwalcza wiele typów bakterii
· NONI posiada unikalne właściwości pozwalające zwalczyć ból
· NONI hamuje rozwój chorób nowotworowych, guzów powodując, że uszkodzone komórki funkcjonują w prawie normalny sposób
1. Choroby układu pokarmowego
2. Choroby wątroby
3. Choroby systemu immunologicznego
a) - Infekcje,
b) - alergie,
c ) - autoimmunologiczne choroby,
d) - nowotwory,
e) - obrzęki i stany zapalne.
4. Choroby krwioobiegu
5. Choroby systemu oddychania
6. Choroby centralnego układu nerwowego
7. Choroby ginekologiczne i układu moczowego
8. Choroby układu kostnego i mięśniowego
9. Choroby endokrynologiczne Zaburzenia hormonalne, cukrzyce.
10.Choroby skóry

Najbardziej obiecującą substancją odnalezioną w NONI jest proxeronina, która wewnątrz ciała zostaje przetworzona w xeroninę, która jest krytycznym biochemicznym związkiem zaangażowanym w szeroki zakres normalnych bichemicznych reakcji. Proxeronina dostając się do krwi umożliwia komórkom produkcję xeroniny. Xeronina zapobiega pojawianiu się stanów zapalnych, opuchlizn i bólu.
Głównym składnikiem zaangażowanym w proces biosyntezy xeroniny jest proxeronina, proxeronaza – enzym potrzebny do biosyntezy xeroniny – i serotonina. Nasze ciało składa się z tych składników, ale powstawanie proxeroniny jest ograniczone.


Stosowanie NONI zaleca się m.in. w następujących przypadkach:
· Zachorowania na cukrzycę typu 2

· Zmienność nastrojów

· Infekcje

· Choroby układu pokarmowego, problemy z trawieniem

· Stany zapalne

· Problemy z układem oddechowym

· Problemy ze skórą i włosami

· Choroby nowotworowe

· Złamania kości

· Choroby wątroby

· Astma

Materiały naukowe i opinie lekarzy są ogólnie dostępne, zawsze służę pomocą.

Mam dużo materiału na temat NONI i pozytywnych badań przez naukowców jak i lekarzy w stosowaniu, w razie zainteresowania proszę o e-maila a prześlę, pytania proszę kierować na mój e-mail: blizniak50@op.pl
Janu! od razu widac, ze jestes dystrybutorem soku noni, daj sobie spokoj z takimi chwytami czlowieku. To co robisz jest nieuczciwe! Nie zarabiaj na problemach zdrowotnych ludzi!
Mirka33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując