Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Lasting Performance - 100 czy 101?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-02-23, 17:28   #5
annemon
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Krosno Odrzańskie/od 8.04.2011 Gubin
Wiadomości: 1 532
Dot.: Lasting Performance - 100 czy 101?

Cytat:
Napisane przez zua Pokaż wiadomość
Witam. Wiem, że o tym podkładzie była już mowa, ale nie znalazłam żadnej odpowiedzi, która by mnie zadowoliła.
Zamówiłam na allegro podkład Lasting Preformance. Tylko jeszcze się nie zdecydowałam na kolor. 100 czy 101. Mam jasną cere, może nawet bardzo, ale bez przesady. Podobno 100 to odcień różu, a 101 beżu. Czy są one tak samo jasne, tylko różnią sie tym że jeden jest pod róż, a drugi pod beż? Czytałam, że 100 jest trupioblady. Naprawdę tak jest? Bo aż tak stasznie blada to nie jestem.
Bardzo proszę o pomoc.
Ja mam b. jasną karnację w chlodnym odcieniu. U mnie obydwa odcienie wpadały w róż, 101 bardziej. Nr 100 wcale nie jest trupioblady, jedynie na początku, przy wyciśnięciu z tubki i położeniu na twarz, wydaje się b. jasny. Natomiast po kilku godzinach u mnie trochę ciemniał, a raczej różowiał. Ze 101 było to samo, generalnie była za ciemna. Napisałaś jednak, że masz cerę 'jasną, może nawet bardzo, ale bez przesady'. Nie bardzo wiem, jak to rozumieć. Bo jeśli jednak nie masz cery b. jasnej, to obydwa odcienie powinny pasować. Już nieraz czytałam, że LP ma tendencję do ciemnienia i to samo widziałam u mnie. Jeszcze jest sprawa tonacji skóry, czy masz chłodną czy ciepłą.
annemon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując