Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - depilator - philips ice - jakie macie doswiadczenia ?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2005-05-14, 19:12   #13
ggoraa
Zadomowienie
 
Avatar ggoraa
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: nibylandia
Wiadomości: 1 498
Dot.: depilator - philips ice - jakie macie doswiadczenia ?

[QUOTE=Aga3012]witajcie! ja mam chyba ten depilator co Vaniliova, philiphs z nasadką masującą ( taki który sobie kupiłam 4 lata temu) miła byś świetny ale jest do du... i go nie uzywam, podobnie moze być z tym nowym z tym wkładem chłodzacym. ból straszny ból,potem nogi są czerwone i wygladaja jakby je osy pogryzły ,ale to mozna jeszcze znieść gdyby efekty były widoczne prze tydzień ( a przypominam że producent obiecuje aż 4 tyg ) a tu dwa dni i koniec z pieknymi nóżkami,bo zaczynają kiełkować te straszne włosy wiec teraz używam maszynki do golenia, efekty takie same ale za to bólu mniej i szybciej


szkoda,ze nie przeczytalam tego wczesniej.od 2 tygodni jestem "szcesliwa" posiadaczka philipsa. masakra!!!!! . wloski wrastaja, nogi nie sa gladke, depilacje trzeba powtorzyc po tygodniu,nie jest dokladny, nogi mam jakbym w pokrzywy wpadla. a przy tym piecza po nabalsamowaniu jak po oparzeniu slonecznym. za drugim razem nie bylo tak bolesnie jak za pierwszym. depiluje nogi po kapieli. a nasadke chlodzaca wyrzucilam . dowiedzialam sie pare dni temu, ze moje "cudo" zostalo wycofane z paru sklepow w polsce. a w szkocji tak zachwalane. a mialam kupic brauna ;(
ggoraa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując