Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - depilator - philips ice - jakie macie doswiadczenia ?
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-05-23, 01:20   #16
nineczka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: CA, USA
Wiadomości: 2 385
Dot.: depilator - philips ice - jakie macie doswiadczenia ?

Cytat:
Napisane przez Aga3012
witajcie! ja mam chyba ten depilator co Vaniliova, philiphs z nasadką masującą ( taki który sobie kupiłam 4 lata temu) miła byś świetny ale jest do du... i go nie uzywam, podobnie moze być z tym nowym z tym wkładem chłodzacym. ból straszny ból,potem nogi są czerwone i wygladaja jakby je osy pogryzły ,ale to mozna jeszcze znieść gdyby efekty były widoczne prze tydzień ( a przypominam że producent obiecuje aż 4 tyg ) a tu dwa dni i koniec z pieknymi nóżkami,bo zaczynają kiełkować te straszne włosy wiec teraz używam maszynki do golenia, efekty takie same ale za to bólu mniej i szybciej



mam pytanie do Vaniliova, uzywasz już moze brauna,jestem ciekawa skutków...czy nogi są piękne i gładkie chociaż przez tydz?
Bo prawda jest taka ze wszystkie depilatory ucinaja wlosy a nie wyrywaja. Latwo to sprawdzic, po depilacji przeciez pozostaja wloski na depilatorze, czy widac tam cebulki, nie!! A zobaczcie na pasku po depilacji woskiem.. wiekszosc wlosow ma cebulki.. choc oczywiscie nie wszystkie. Trzeba pamietac o talku, i o szybkim zrywaniu.. ja uwazam, ze wosk boli mniej niz depilator i robi sie to szybciej po pewnym czasie.. Tylko pamietajcie, duzo Talku, potem cienka warstawa wosku, przytrzymac jedna reka skore a druga szybko oderwac..i obiecuje wam, zobaczycie cebulki!
nineczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując