Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - depilator - philips ice - jakie macie doswiadczenia ?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2005-05-29, 18:58   #21
Marilyn
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 449
Dot.: depilator - philips ice - jakie macie doswiadczenia ?

Cytat:
Napisane przez nineczka
Bo prawda jest taka ze wszystkie depilatory ucinaja wlosy a nie wyrywaja. Latwo to sprawdzic, po depilacji przeciez pozostaja wloski na depilatorze, czy widac tam cebulki, nie!! A zobaczcie na pasku po depilacji woskiem.. wiekszosc wlosow ma cebulki.. choc oczywiscie nie wszystkie. Trzeba pamietac o talku, i o szybkim zrywaniu.. ja uwazam, ze wosk boli mniej niz depilator i robi sie to szybciej po pewnym czasie.. Tylko pamietajcie, duzo Talku, potem cienka warstawa wosku, przytrzymac jedna reka skore a druga szybko oderwac..i obiecuje wam, zobaczycie cebulki!
Oj oj..zapedziłas sie. Moge z cała pewnoscia stwierdzic, ze depilator, ktorego jestem posiadaczka, wyrywa włosy a nie tylko je ucina. Wyrwane włosy sa z cebulkami! Takimi mocno czarnymi. Inny dowod - jesli wydepiluje depilatorem bikinii przed wyjazdem an wakacje rowno przez 2 tygodnie mam gładka skore( pisze tak, bo na codzien az tak bardzo bym tego nie sprawdzała a jednak w skapym bikinii niczego nie uda sie ukryc). To samo jest z pachami. Nogi czesciej robie woskiem, bo nie mam cierpliwosci.
Uzywam( a raczej uzywałam, bo zbyt mocno wrastaja mi wlosy) depilatora Philips satinelle sensitive, z nasadka masujaca tego pomaranczowo- bezowego.

Edytowane przez Marilyn
Czas edycji: 2005-05-29 o 19:08
Marilyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując