Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Oczyszczanie twarzy..
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-05-31, 18:45   #7
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: Oczyszczanie twarzy..

Już wiele razy to pisałam,ale napiszę jeszcze raz. Polska to jest dziwny kraj,w którym taki zabieg jak oczyszczanie twarzy, od którego odchodzi się w innych krajach, jest jednym z najpopularniejszych. W tej chwili nie robi się oczyszczania twarzy,a raczej idzie się w stronę wykonywania zabiegów odpowiednich do typu skóry. W tej chwili coraz większą popularność zdobywa kalwitacja. Przeznaczenie zabiegu podobne jak przy klasycznym oczyszczaniu,ale z twarzą nie robi się takiego pobojowiska jak przy klasycznym oczyszczaniu. Cena jest mniej więcej podobna jak oczyszczania (to zależy od miasta).

Ja miałam wielokrotnie robione oczyszczanie twarzy i z perspektywy czasu uważam,że są to pieniądze wywalone w błoto. Po pierwsze twarz wygląda tragicznie-nie tylko po zabiegu,ale u mnie skutki uboczne zabiegu (ślady po wyciskaniu) były widoczne przez następny tydzień. Po drugie chodziłam na oczyszczanie,bo mam problem z zaskórnikami-ładną skórę po oczyszczaniu miałam zaledwie kilka dni,czyli efekty są krótkotrwałe.
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując