Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Oczyszczanie twarzy..
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-06-23, 22:36   #12
Justyna_DermaMed
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 2
Dot.: Oczyszczanie twarzy..

Rzeczywiście można powiedźieć iż Polska to dziwny kraj.
Generalnie to rzeczywiscie wszytsko zalezy od kosmetyczki ktora taki zabieg wykonuje
Ja jako kosmetyczka wykonuje juz tylko zabieg oczyszczania jezeli rzeczywiscie klientka nalega z doświadczenia wiem ze jezeli nie ma przeciwskazan to wole wykonac zabieg mikrodermabrazji ktory o wiele lepiej zadziala na skore moze nie oczysci zaskornikow ale z czasem po 2 lub 3 nawet nie bedzie co oczyszczac
Pisze to ze wzgledu nawet na eksperyment jaki na sobie przeprowadzilam. Wy konalam mikrodermabrazje 3 razy w przeciagu 3 miesiecy.
Na pewno cos by sie znalazlo do oczyszczania ale nie jak to bylo wczesniej.
Teraz buzka wyglada o wiele lepiej a przy okazji jest jaśniejsza i jest mniej przebarwień. A niestety po oczyszczaniu manualnym wygladalam strasznie i juz teraz wiem na pewno ze nie dam sie juz nikomu. Teraz tylko mikrodermabrazja.
Oczywiście drogie Panie pamietajcie ze rowniez indywidualnie moze sie to zmieniac jednym bardziej pasuje oczyszczanie innym mikrodermabrazja a jeszcze inne np kawitacja(po ktorej osobiscie mialam wiecej zaskornikow i rowniez jej nie wykonuje- moze bylo jakies nie fajne urządzenie)
Ale tak jak napisalam powyzej to są indywidualne predyspozycje oraz absolutnie nie neguje poszczegolnych metod. Tak jak napisala jedna z osob na forum od oczyszczania manualnego sie odchodzi ( np w stanach juz sie prawie nie spotyka takiego zabiegu)
Pozdrawiam Justyna
Justyna_DermaMed jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując