Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - depilator - philips ice - jakie macie doswiadczenia ?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2005-07-05, 13:19   #27
vexilla
Raczkowanie
 
Avatar vexilla
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 55
Dot.: depilator - philips ice - jakie macie doswiadczenia ?

Na zakończenie podstawówki kupiłam sobie z uzbieranych pieczołowicie pieniążków depilator Philipsa. Ten beżowo-pomarańczowy. Ale jakoś nie mogłam się przyzwyczaić do bólu, więc porósł kurzem na dnie szafy....
Z kolei na koniec liceum kupiłam sobie (łasa na nowości i superprzełomowe ultradobre hiperpatenty) Philipsa z lodową nasadką.... I co? I zupełnie do d!!! Tak jak już ktoś wspominał: wkład lodowy natychmiast zaczyna topnieć, więc depiluje się zlane wodą nogi.... Jest niedokładny, niewygodny w manewrowaniu i generalnie jedynym plusem jest fajny kolor....

Wtedy przypomniałam sobie o leżącym w szafie starym modelu i tknięta jakimś dziwnym przeczuciem sięgnełam po niego.... No i eureka Stary, ale jary!!! Jest o niebo dokładniejszy, próg bólu chyba mi się zmienił, bo pierwsze depilacje dzielnie zniosłam, a że pozostaję temu depilatorowi wierna od dwóch lat, to obecnie już nawet nic nie czuję...

Efekt 4tygodniowej gładkości to oczywiście pic reklamowy, ale w moim przypadku (golenie maszynką codziennie, a jeszcze tej samej doby pierwsza szorstkość ) tydzień to i tak bomba.... Zwłaszcza że depilacja zajmuje mi max. 30min, włosków jest mniej, są cieńsze i w ogóle.

A na wrastanie: regularny peeling, szczota ryżowa szur-szur, dobra emulsja łagodząca i przeciwdziałająca wrastaniu (de noyle's) i jest w porządku.
vexilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując