Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czerwona skóra twarzy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2002-03-04, 07:08   #6
krys1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2002-03
Wiadomości: 8
skora!

Czesc. Jezeli chodzi o rodzaj cery to wydaje mi sie ze bardo wrazliwa z roszrzerzonymi naczynkami. Mam wyprski na twarzy po wakacjach pojawil mi sie rowniez tradzik na plecach i kltace piersowej. Czy jestem nerowy, jestem jak kazdy ale to zalezy od sytuacji i praktycznie rzadko sie denerwuje. Nie pale i nigdy nie palilem. Tryb zcyia. Wstaje parakycznie zawsze o 6-7 rano a kalde sie spac kolo 23-24. Odzywiam sie dobrze tzn biore witaminy staram sie jesc owoce. Codziennie paraktycznie pije swizy sok z marchwi. Teraz po goleniu mam strasznie spieta skore na twarzy. Nie wiem jakiego mam uzywac balasmu po goleniu? W tym momecnie uzwyam z seri AA na mezczyzn. Dzieki!
krys napisał(a):
> Czesc. Beata ma pytanie. Mam strasznie czerwona skóre na twarzy!! Nie chodzi mi o jakies rumience tylko ze cala twarz jest czerowna. Mam skore bardzki wrazliwa ale cala czerwona! A jak sie spesze albo cos w to juz w ogole nie moge zyc. Chodze do kosmetyczki na czyszczenie, algi ale to nic nie pomaga tzn w tradziku tak ale nie kolorycie. Nie wiem co jeszcze mam napisac, wystraczy tylko ze prztre twarz recznikiem albo watka i juz sie robi czerowna tzn nie robi sie bo zawsze jest tak ale jest jeszcze bardziej czerwona. Nie wiem do kogo mam sie zgloisc? ALbko jakich uzywac kosmetykow? Bo ja juz naprawde nie moge z tym zyc. DZIEKI!
krys1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując