Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak to robicie z tymi filtrmi?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2005-10-11, 19:50   #27
slawa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 70
Dot.: Jak to robicie z tymi filtrmi?

Cytat:
Napisane przez Sylwiasta
Jestem przekonana, ze filtry zrobily tu 80 - 90 % roboty
Wywalilam z mojego zestawu kosmetykow wszystkie nadmierne i ograniczylam sie do 4-5, ktore na prawde mi sluza. Nie eksperymentuje juz z kosmetykami i uwaznie czytam sklady
Uwazaj na nakladanie podkladu gabeczka - mozesz sobie nia scierac czesc filtra a tym samym ochrony! Jesli juz nakladam gdzies miejscowo podklad czy korektor, robie to ultradelikatnie palcami.
Basia Kwiatkowska na Biochemiiurody.com napisala kiedys, ze kobiety nie nakladaja filtrow w wystarczajacej ilosci i dlatego nie widza efektow ich dzialania.
Pomyslalam wiec, ze skoro mam zawalczyc z przebarwieniami (po pigulach, jak sadze + ekspozycja na sloncu bez dobrego zabezpieczenia, teraz juz jestem madrzejsza) to trzeba w tej kuracji isc na calosc - i jak na razie jestem bardzo zadowolona z efektow, no i tego, ze moja skora jest taka, jaka zawsze chcialam miec
No właśnie, a jak jest z tą wystarczającą ilością? wyczytałam, że powinno się nałożyć 2ml na twarz.Ile to jest? Ja używam swojego kremu bardzo delikatnie, strasznie się roluje, ale ma lekko opalony odcień i dlatego go lubię mimo wszystko. No a gdybym chciała nałożyć go w większej ilości to na pewno by sie cały zrolował i starł.
slawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując