Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak to robicie z tymi filtrmi?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2005-10-11, 20:11   #29
Sylwiasta
Zadomowienie
 
Avatar Sylwiasta
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 1 555
Dot.: Jak to robicie z tymi filtrmi?

Cytat:
Napisane przez slawa
No właśnie, a jak jest z tą wystarczającą ilością? wyczytałam, że powinno się nałożyć 2ml na twarz.Ile to jest?.
Kupowalam syrop dla dzieci i dolaczona byla do niego miarka. Za rada Basi K, po tym jak dziatki syropek wypiwszy nalalam na te lyzeczke , owe 2 ml.
Oj, duzo tego...nalej cale zaglebienie dloni i to mniej wiecej tyle, ile musisz nalozyc na twarz i szyje. Albo dokonaj sama pomiaru lyzka po syropie .

Cytat:
Napisane przez slawa
Ja używam swojego kremu bardzo delikatnie, strasznie się roluje, ale ma lekko opalony odcień i dlatego go lubię mimo wszystko. No a gdybym chciała nałożyć go w większej ilości to na pewno by sie cały zrolował i starł.
To zmien krem z filtrem, niektore po prostu nie wspolgraja z nasza cera - moze zalezy to od ph a moze od innych naturalnych czynnikow. Ja nie znosze Biodermy a LRP jest dla mnie swietne.
Kazdy musi do tego podejsc indywidualnie, najlepiej droga testowania probek.
Poniewaz Dermo-Pediatrics robi mnie blada, po skrobii, omiatam buzie jeszcze bronzerem w pudrze (niestety z talkiem ale postanowilam go wymeczyc a uzywam go niewiele) i pedzlem jade po kosciach policzkowych z niezapychajacym Blush Delice L'Oreala.
Moze mam juz lekka obsesyjke ale potrafie obserwowac inne kobiety czy maja filtr na twarzy czy nie...
Sylwiasta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując