Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dobre odżywki do rozdwajających się paznokci
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2004-04-13, 03:19   #116
KingaB
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 22
Re: panokcie

Hej tan!Jest dużo róznych sposobów na rozdwajające się paznokcie,m.in. zanurzanie w oliwie,co daje efekt ,ale dopiero po kilku razach,używanie odżywek z proteinami i witaminami (do paznokci)np.Trind- nail repair produkcji holenderskiej(www.trendnail&hand.com),sprawdzony przeze mnie od 5 lat, następnie ważne jest ,abyś używała codziennie po kilka razy specjalny olejek do paznokci,który uelastycznia je i wzmacnia,przy czym chroni płytke przed rozdzielaniem sie (rozdwajaniem).Kolejna rzeczą jaką powinnaś zrobić to przyjmowanie witaminy A+E,ktore chronią przed uszkodzeniami paznokcia.Ponieważ jestem manikurzystką mieszkającą w USA mam dostęp do swietnych produktów ,króre prawdopodobnie nie są dostępne na rynku polskim,ale gdybyś miała taką możliwość,czy ktoś mógłby ci przywieżć to polecam Odżywki z firmy ESSIE-MILLIONAILS,ESSIE-BILLIONAILS,lub produkty z firmy OPI.
P.S. co do Sally Hensen to mam mieszane odczucia,ale może i warto sięgnąć po nie ,bo wiem że są dostępne na rynku polskim.Nie zapominaj o nakładaniu rękawiczek gumowych w czasie używania środków czyszczących ,które bardzo niszczą i wysuszają paznokcie i skórę oraz regularnie używaj kremów pielęgnacyjnych do rąk.Warto aby to weszło ci w nawyk.
pozdrawiam i życze cierpliwości w terapii
KingaB jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując