Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-12-05, 18:45   #107
b8ae395ad20fac79699d786016c1d68a9b01f66e_62eafdf253efe
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 770
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez luizka__ Pokaż wiadomość
imp18, ja tak samo jak ty mam obecnie tylko jeden dobry stanik. Dobry, ale nie idealny niestety - bo ma za szerokie fiszbiny jak dla mnie. Teraz mam Portię 28G, moja za mała Portia w rozmiarze 28F nie jest szerokofiszbinowa, chociaż może mi się tylko wydaje, bo miska jest sporo mniejsza. W sumie to i tak jestem z Portii zadowolona, ładnie podnosi biust, ale następnym razem będę celować w staniki o węższych fiszbinach. Moja droga do ideału jest długa i męcząca...

Ja na Twoim miejscu zostawiłabym Louise, a clarisse odesłala. Z dwoma stanikami przez tydzień czy dwa dasz radę wytrzymać, a w między czasie będziesz szukać czegoś dla siebie. W dopasowanej i bellissimie przy rezerwacji do świąt jest darmowa wysyłka - może tam Cię coś zainteresuje.
to prawda ... długa i męcząca to droga :P
chyba jednak zostawiam oba najwyżej później odsprzedam, ale nie jest tak źle, troche ponosiłam i w clarissie na razie wygodnie mi na środkowej haftce wiec bede mieć na co przeskoczyć a zresztą maszyną posługiwać się umiem jak coś to podszyje :P a deficyt mam więc trzeba go zapełnić (biorąc pod uwagę moją skutecznosc to następny dobry stanik moze za rok bym upolowała:P)

Cytat:
Napisane przez Rzabba Pokaż wiadomość
Ja mam brytyjskie 30G (72/97) i z Mileny wzielam Silvestrine 70G i jest bardzo na styk, moze powinno byc 70G i 1/2 ale zostaje bo i tak biust mi poleci
obwod jest scisly tak jak wiekszosc 65 a moze ciut bardziej, jeszcze nie nosilam, to nie wiem jak w noszeniu, czy sie rozciaga czy nie
ja mam 93/94 i wzięłąm też 70G ;/ jak wygarne to wszystko ładnie leży, ale stwierdziłam że troche za wąskie fiszbiny ma

Cytat:
Napisane przez CruelOrchid Pokaż wiadomość
Dziewczyny a jak myślicie na moje 69 to lepiej 65 czy 70 bo sama nie wiem. Czy one faktycznie są tak mało rozciągliwe? W Sylverstrine jest "uwaga bardzo ścisły obwód" a przy Flamenco tylko "uwaga ścisły obwód"
mam ok 72 ciasno pod biustem i w 70 dalej chodze na przedłużce bo mi najwygodniej, aczkolwiek delikatnie się już naciągnął mozę niedługo z niej zrezygnuję
szczerze mówiać nie wiem co lepiej dla ciebie... 70 podejrzewam że na start będzie dobre a 65 na przedlużkę ... ale za to moze dłuzej CI posłuży ?
b8ae395ad20fac79699d786016c1d68a9b01f66e_62eafdf253efe jest offline Zgłoś do moderatora