Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-07, 10:47   #3016
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez favianna Pokaż wiadomość
Hosenko jaka fajna aktualizacja, od dawna obserwuję jak ewoluują Twoje zbiory
powiem szczerze że ja też zbieram się do zamówienia mazidłowego - właśnie oleje i hydrolaty mnie interesują.
Widziałam że masz cerę mieszaną, powiedz jak te oleje zachowują się na skórze? który byś poleciła co cery mieszanej, wrażliwej skłonnej do wysypu?

świetna aktualizacja


Wzieło mnie ostatnio na hydrolaty, oleje itp, ale nie dlatego ze drogeryjne źle wpływają na moją skórę, ale poprostu jestem już ciut "znudzona", więc BU czy Mazidła sa dla mnie urozmaiceniem i czyms nowym nowym doznaniem

Moja cera to taka rózna jest Teraz to już raczej normalna Nie przetłuszcza sie jak szalona (odkąd jakieś 2-3 lata temu używałam biolipodową calmę Ziaji - unormowała mi skórę ), a czasem potrzebuje wręcz bardzo dobrego nawilżenia.

Polecałabym Ci serum Lemon z BU. Połączone z żelem hialuronowym dosyć szybko się wchłania, pozostawiając mękką, nieściągniętą skórę. Ma w sobie kwas salicylowy, więc jak najbardziej nadaje się do cery tłustej, problematycznej.
Te mazidłowe dopiero testuję, ale wg opisów na Mazidłach np. zurawinowy, jezynowy, śliwkowy mają działanie antybakteryjne i przeciwzapalne. Oleje najlepiej mieszać z żelem hialuronowym - wtedy szybciej się wchłaniają i nie zostawiaj tak tłustej warstwy.
Wczoraj uzyłam samego oleju z orzechów włoskich (zapach ) i jest bardzo tłusty
A dziś olej konopny zmieszałam z hialuronem i dodałam kilka kropelek wit E - szybko sie wchłonęła ta mieszanka, ale chyba ściąga troszkę - moze za dużo hialuronou dałam, albo za malo oleju.
Jak najbardziej poelcam eksperymenty - zwłaszcza osobom znudzonym i nie dającym już tak łatwo zadowolić się drogeryjnym cacuszkom i szukającym nowych wrażeń
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie

Edytowane przez Hosenka*
Czas edycji: 2009-03-07 o 10:48
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora