Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Składy kosmetyków - pomoc w ich rozszyfrowywaniu
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-07-06, 15:10   #1398
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: ZBIORCZY:Składy kosmetyków - pomoc w ich rozszyfrowywaniu

Cytat:
Napisane przez evee Pokaż wiadomość
to juz go nie chcę, mam placić za to żeby sie truć?
dziękuje za pomoc*
zastanawiam sie jeszcze nad jednym kremiszczem pod oczy-

Super Aqua-eye Guerlaina

sklad:

Aqua,Caprylic/succinic trioglyceride,cetearyl isononanoate,Pentylene glycol,Myristyl Mirystate,Glyceryl Stearate,Betula Alba Juice,Steareth-20,Serine,Hydroxystearic/linolenic/oleic polyglycerides,Octyldodec anol,Methylparaben,Steari c Acid ,Glycerin,Carbomer,Hydrol ized Wheat Protein,Isostearic Acid,Laureth-23,Irvingia Gabonensis Kernel Butter,Tromethamine,Phenoxyethanol,Tocopheryl Acetate,Cera Alba,Hydrogented Coco-Glycerides,Sucrose,Termin alia Sericea Extr,TetrasodiumEDTA,Buty lparaben,Ethylparaben,But ylene Glycol,Cyanotis Arachnoidea Root Extr,Sodium Hyaluronate,Propylparaben ,Isobutylparaben,BHT,Xylo se,Potassium Sorbate,Sanguisorba Officinalis Root Extr,Cedrus Atlantica Bark Extr,Acetyl Tetrapeptide-5,Sodium Benzoate.

zastanawiam sie czy jest ono cos warte?(czy to sama chemia,bo parabeny,capryle i chyba konserwanty juz sama widze:/) a na pierwsze pare uzyc jest przyjemne, takie dosc tresciwie

Czasami nie rozumiem firm selektywnych skad pomysly na takie udziwnienia jezeli chodzi o pielegnacje,jest wysoko w skladzie(az za wysoko) umieszczony konserwant,ktorego naprawde warto unikac a jezeli juz to najlepiej jak jest na samym koncu.
Jak na krem pod oczy to ma wyjatkowo paskudne zestawienie nawet wyciag z brzozy nie jest w stanie mnie przekonac co do niego tymbardziej,ze skora wokol oczu jest wyjatkowo delikatna i podatna na uczulenia.
Jest tresciwe bo baza jest dosc odzwycza-ma tez w sobie wosk wiec pewnie zostawia uczucie natluszczenia.
Niewiele tutaj dobrych skaldnikow,ktore niestety gina w gaszczu chemii
__________________

Edytowane przez Hexxana
Czas edycji: 2007-07-06 o 16:40
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora