Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - czy kupowałyście może kosmetyki na allegro?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-12-02, 16:50   #9
basiuniaxs
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1
Dot.: czy kupowałyście może kosmetyki na allegro?

Witam koleżanki!
Chce podzielić się z wami moim spostrzeżeniem i ostrzec przed użytkownikiem quantapc Pan o podanym nicku sprzedaje przeterminowane kosmetyki!Nie wiem czy wszystkie, ale kosmetyki które wpadły w moje ręce, sprowadzane z za granicy miały kodowane daty produkcji i bez znajomości sposobu kodowania nie można ich odczytać. Całe szczęscie zanim kupiłam towar, sprawdziałam to i w efekcie zaoszczędziłąm 150 zł. Miałam odbiór osobisty, wiec sprawdziłąm te kosmetyki w ich sklepiku i bez problemu zostały wycofane z mojego zamówienia. Pani nawet nie próbowała zaprzeczać, czy przekonywać mnie, że wszystko jest ok. Najpewniej ma świadomość, co sprzedaje. Być może to, a dodatkowo nieświadomość kodowanych dat oraz nie sprawdzanie dat produkcji jest przyczyna takiej ilości pozytywnych komentazry tego użytkownika. Mimo wszystko, jeśli komuś zależy na dobrych kosmetykach, lepiej niech zrezygnuje z "markowych" kupowanych okazyjnie. Poza ogromnym przeterminowaniem kosmetyku (krem wyprodukowany w 2006), dochodzą wątpliwe warunki ich transporu...
basiuniaxs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując