Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Przedweselna pomoc :)))
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2004-09-04, 23:48   #1
Dark_Kicia_Miau!
Zakorzenienie
 
Avatar Dark_Kicia_Miau!
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 212

Przedweselna pomoc :)))


Witam wszytskich Otoz za miesiac moja siostra ma wesele i ja nie mam pojecia co na siebie wlozyc (zwyklenie chodzilam na wesela :/) W Lublinie na dodatek jest TAK WIELKI wybor sukienek, ze az sie we mnie cos gotuje :[ dlatego posanowilam : a) jechac do wawy i tam sie za czyms rozejrzec, b) pojsc do krawcowej zeby uszyla mi cos na wzor zamieszczonych nizej (jak Bozia da i sie umieszcza ) zdjec.. Tylko pyt.nr 1 skierowane do was: Jakiego koloru mogla by byc to sukienka? pyt nr2- jakiego typu mam urode? (zamieszczam zdjecie) Wlosy mialam ost. nieudolnie rozjasniane (to mialy byc pasemka..) i dlatego pyt.nr 3- czy powinnam przyciemnic sobie wlosy? Lub moze je zostawic?? BLAGAM o pomoc,to dla mnie bardzo wazne Co do sukienek,ktore zamieszcze to dodam, ze na zdjeciu gdzie widzimy pania w rozowej poupinanej satynowej chyba sukience z kurteczka to bym owo sukieneczke bym przedluzyla Nyo,chyba tyle. Pozdrawiami prosze once again o wsparcie

aaa... i jeszcze pytanie:co bym moglazrobic z wlosami? Sa cienkie , do ramion, wywijajace sie u dolu:/
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg czerwona.jpg (41,2 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg dress.jpg (35,1 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg paris_hilton022b.jpg (72,8 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg paris_hilton036b.jpg (125,4 KB, 4 załadowań)
__________________
Always chasing dreams

Edytowane przez Dark_Kicia_Miau!
Czas edycji: 2006-01-11 o 19:25
Dark_Kicia_Miau! jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując