Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kto mi zrobi pazurki ???
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2005-11-21, 06:35   #61
Jasiek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 246
Dot.: Kto mi zrobi pazurki ???

Taaleeloo - temat zgrany dlatego że żele mam już od 3 tygodni. Ponieważ się nie doczekałem więc zrobiłem dokładnie co napisałaś. I tyle. Nie należę do typów oczekujących, marudzących bez potrzeby. Zwykle sam dbam o to co sobie mam wziąść i ile. Teraz wiem jak to jest i mogę porozmawiać o czymś o czym mam pojęcie.
Zabieranie głosu na "babskim" forum też do łatwych nie należy, gdyz albo jest się uważanym za podrywacza, pedofila, pedała - pardon - geja albo nie wiadomo co wy z takim owocem macie począć na tym forum,(aha niemęskim też byłem bo założyłem żele). Słów użytych w poprzednim zdaniu nie traktuję jako nadużycie - gdyż przewijając wątki w których uczestniczyłem zostałem nimi bezpośrednio lub pośrednio uraczonym.
A ja mam swoją TŻ (jak tu się mówi) - która zresztą pokazała mi link do wizażu, chodzę w spodniach, czuję się męsko.
Żadna z was nie widziała widać to - żeli na męskich paznokciach. Macie tylko wyobrażenie że są ładne ponad miarę stąd niemęskie i tyle
Czy tego chcecie czy nie - nie wróżąc z fusów, przepowiadam boom kosmetyczny dokonany na facetach. Ja byc może byłem na tym forum pierwszym który o tym powiedział głośno, jednak przyjdzie czas że przesatniecie się czemukolwiek dziwić. Czy pamiętacie odległe historycznie czasy (10 lat temu) kiedy kobiety niektóre już zaczęły golic nogi a niektóre stojąc na straży przyzwoitości mówiły że to jest bee?? Potem doszło bikini.
W tym roku widziełem reklamę włoską o zgrozo jak facet demonstrował na swoich nogach działanie kremu usuwającego włosy. Wyobrażacie sobie przystojnego Włocha bez włosów na nogach i klacie ????????
I to by było tyle tytułem męskie - niemęskie
cbdo (z matematyki - CoByłoDoUdowodnienia) pozdrawiam i życzę przemyśleń nad zawiłościami współczesnej zachodniej cywilizacji
Jasiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując