Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kto mi zrobi pazurki ???
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-11-22, 08:07   #68
Jasiek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 246
Dot.: Kto mi zrobi pazurki ???

Cytat:
Napisane przez paulakrk
Jasiu Jasiu !!!!!!! Victoria!!!! Pierwszy raz się zgadzamy ze sobą i mamy podobne zdanie!!! Chyba obalę redsika z tej radosnej okazji
A co do Twojego kursu...myśle,że warto by podeprzeć teorię praktyką i wybrać sie na jakies szkolonko Wiesz jakie branie mają faceci - styliści??!!


A jesli chodzi o fiberglas...skoro mozna go uzupełniać akrylem (a chyba mozna) to czemu by nie akrylem sypanym?!
A jesli chodzi o fiberglas...skoro mozna go uzupełniać akrylem (a chyba mozna) to czemu by nie akrylem sypanym?![/QUOTE]
1. no tośmy zaszli dalej niż PO i Piss
2. Na tą praktykę to będzie kłopot - chyba że z TŻ lub za specjalnymi pozwoleniami )
3. zamiast redsika proponuję redkicka - mocniejszy i dłużej trzyma,
4. najważniejsze - myślę że w dziedzinie przyklejania do pazurków i ich wzmacniania jest jeszcze rewolucja przed nami. Myślę że na jakieś bioprzeszczepy jest za wcześnie ale jesteśmy w stanie zaproponować rozwią
zania gdzie tips będzie ultracienki o wysokiej wytrzymałości a jednocześnie elastyczności (czego nie ma) o kolorze identycznym z naturalną płytką - no bo nikt mi nie powie że żele są identyczne. Czyli jeśli jest cos do zrobienia w tej materii to próbujmy, a nie czekajmy na koncerny kosmetyczne. podejrzewam ze rozwiązań jest bez liku.
Jasiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując