Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kto mi zrobi pazurki ???
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2005-11-28, 09:32   #90
Ania_G
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 59
Dot.: Kto mi zrobi pazurki ???

Forumki

Podobnie jak wiekszośc z Was nie lubię facetów nadmiernie dbających o swój wygląd, bo kojarzy mi sie z mieczakowatoscia Nie jesteśmy wzrokowcami jak oni i na mnie działa dużo bardziej jak facet jest czysty i pachnący!!!

ALE(!!!!!!)..

Profesjonalna stylizacja coraz bardiej sie rozwija i niektóre salony specjalizują sie w styizacji korygującej. Wtakich salonach nie wykonuj sie długich, bajkowo kolorowych pazurków, a jedynie pomaga sie sie klientom, którzy mają obgryzione, zdeformowane i brzydkie paznokie i płeć tutaj nie gra roli. Cała stylizacja polega na przywróceniu naturalnego wyglądu. Polega na odtworzeniu różowej częsci płyki i zakończeniu minimalnym, dosłownie pół milimetrowym mlecznym wolnym brzegiem.. Wielu mężczyzn mającyh naprawde ochydnie zniszczone czy obgryzione paznokcie po wykonaniu usługi mają wyglądające jak najbardziej naturalnie wyglądające, matowe, krótkie paznokcie.

W sumie jak pomyśle, że np lekarz miałby mnie badać ochydnymi łapskamim to lepiej niech sobie fundnie taki zabieg Jedyne co to pod żadm pozorem nie powinien sie przyznawac do tego, że ma takie "cudo".. niech sobie ma co chce, byle bym o tym nie wiedziała - ps. na szczescie mój facet ma normalne paznokcie...ufff :P
Ania_G jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując