Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - na czerwono :)
Wątek: na czerwono :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-02-05, 12:25   #9
asiaasia58
Wolę prosto!
 
Avatar asiaasia58
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 438
Dot.: na czerwono :)

Cytat:
Napisane przez emalia30 Pokaż wiadomość
w wersji make up np make up wygladasz jak dziewuszka,nastolatka,swi eza
natomiast wersja z czerwona pomadka to wersja zdecydowanej,seksownej i pieknej kobiety
,slicznie ci w czerwieni,wprowadz ja w codziennosc
hehe dzięki postaram się częściej używać czerwieni..tylko najpierw muszę znaleźć na nią jakąś okazję :P

---------- Dopisano o 13:23 ---------- Poprzedni post napisano o 13:22 ----------

Cytat:
Napisane przez redeyes Pokaż wiadomość
Podoba mi się
Równowaga zachowana - oczy delikatnie podkreślone, usta czerwone..
Wręcz uwielbiam czerwień na ustach , aż sama coś chyba dzisiaj sobie zmaluję
dziękuję bardzo ja też lubię tylko nie bardzo mam gdzie ją "zakładać" a Ty koniecznie zrób coś czerwonego..już widzę jak fajnie by się czerwone usteczka komponowały z Twoimi brązowymi oczkami

---------- Dopisano o 13:24 ---------- Poprzedni post napisano o 13:23 ----------

Cytat:
Napisane przez __aska_ Pokaż wiadomość
Ślicznie wyglądasz
dziękuję

---------- Dopisano o 13:25 ---------- Poprzedni post napisano o 13:24 ----------

Cytat:
Napisane przez kitek85 Pokaż wiadomość
ślicznie ci w czerwieni zdecydowanie to twój koloru mnie niestety nie widać za bardzo modelowania twarzy, ale może to wina mojego monitora ogólnie zdecydowanie mi się podoba
u mnie na monitorze coś niecoś widać, ale kolory z policzków zeżarte są niemiłosiernie i tak dziękuję bardzo Kitku

---------- Dopisano o 13:25 ---------- Poprzedni post napisano o 13:25 ----------

Cytat:
Napisane przez Ishikawa Pokaż wiadomość
U mnie tez modelowania nie widac, ale tak czy siak wygladasz swiezo, promiennie...no super
dzięki
asiaasia58 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując