Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - no-skar na rozszerzone pory
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-08-09, 08:11   #8
Smile_Smile
BAN stały
 
Avatar Smile_Smile
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: ze wsząd
Wiadomości: 876
Dot.: no-skar na rozszerzone pory

Cytat:
Napisane przez Laura2112
Parówek nie stosuje się na rozszerzone pory! Wprawdzie to oczyszcza je, ale też bardziej rozszerza (ciepło).

Ag_misia, myślę, że chodzi Ci o to, że pory miałaś tak długo rozszerzone, że już niewiele da się z tym zrobić bez odpowiednich kosmetyków. Takie ślady w postaci dziurek zostają też po długim trądziku, i właściwie to powinno nazywać się bliznami, bo przebarwienia po pryszczach prędzej czy później zejdą (przy odpowiedniej pielęgnacji).

Co do No-Scar, czyli Perły Inków >> nie wiem, bo sama nie miałam, ale znajoma używała i zauważyła tylko odmłodzenie cery, ale niestety nie zmniejszenie samych dziurek.
Polecam Ci kwasy, na pewno zmniejszą trochę problem. Zacznij od słabszych ("Effaclar K" La Roche Posay), a jak się cera przyzwyczai przejdź na "Lysanel Active" SVR lub "Glyco A". Wszystkie recenzje znajdziesz na KWC.
Pamiętaj, że w czasie takiej kuracji nie wolno się opalać, bo można nabawić się przebarwień, więc najlepiej poczekaj do jesieni.
Bardzo pomocne są też zabiegi kwasami wykonywane u kosmetyczki.
Pozdrawiam
wiesz moze czy Acne Derm ma podobne dzialanie do tego Effaclar K" La Roche Posay??? I pomaga na wyzej wymieniony problem??? mam acne i takze cepan i jzu nie wiem ktory jest lepszy. Zastanawiam sie nad kupieniem effaclar..
Smile_Smile jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując