Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - ACNE-DERM - krem z kwasem azelainowym 20%
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-02-27, 09:04   #1845
dorinka30
Zakorzenienie
 
Avatar dorinka30
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 459
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez tancerka212 Pokaż wiadomość
ja zaczęłam dopiero używać drugą tubkę ale nie wiem czy juz teraz nie stosować go troszkę rzadziej niż codziennie-w końcu poprawa jest fenomenalna-zero krostek, zniknęły przebarwienia ale nie chce żeby skóra się do niego za bardzo przyzwyczaiła i żeby zawsze kiedy go będę potrzebować to żeby pięknie działał

dziewczynki a nie myślałyście żeby polepszyć stan swoich pielęgnowanych acne dermem cer przez połykanie dodatkowo jakiś fajnych tabletek? mam tu na myśli jakiś capivit a+e albo capivit hydrocontrol? stosowała któraś z was takie cudo kiedyś? a jak tak to czy warto?
No właśnie też się zastanawiam kiedy należałoby odstawic czy przestawić się na rzadsze używanie Acne....Ja na razie wykorzystam jedną tubkę a po podejmę decyzję, zwłaszcza że w trakcie mam jeszcze eksfoliacje kwasami u kosmetyczki

Co do tabletek to ja łykam Omegę 3 i Omegę 6 i one prócz działania na ciało, działają świetnie na cerę. Moja kosmetyczka poleca tabletki w ogórecznika i z wiesiołka - ponoc lepsze niż Capivit . Używałam w zeszłym roku długo a teraz przerzuciłam się na Omegę i też O.K. Ogólnie ja łykam tyle specyfików, że nie mam kiedy łykać kolejnych
dorinka30 jest offline Zgłoś do moderatora