Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Drogie Wizazanki! Prosze o pomoc te z Was, ktore maja duze doswiadczenia z trwalymi f
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2004-08-01, 14:55   #1
cynamonka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 52
GG do cynamonka

Drogie Wizazanki! Prosze o pomoc te z Was, ktore maja duze doswiadczenia z trwalymi f


Drogie Wizazanki! Prosze o pomoc te z Was, ktore maja doswiadczenia z trwalymi farbami do wlosow. Niestety wpadlam na pomysl pofarbowania wlosow farba specjalnie dla brunetek, która miala rozjasnic moje naturalne wlosy ( sredni braz ) o 3 tony. Wg producenta otrzymany odcien miał być kasztanowy. Niestety, po dokladnym zastosowaniu się do instrukcji, kolor wyszedl kompletnie rudziutki.. Niezupelnie o to mi chodzilo. Dlatego musze wrocic do mojego koloru, bo do tego otrzymanego nijak nie mogę się przekonac. I teraz proszę Was o pomoc: jakiej farby ( firma, kolor) powinnam uzyc, żeby: 1. pokryc nieudany kolor 2. nie otrzymac z kolei zbyt ciemnej farby i najwazniejsze 3. by otrzymac z powrotem kolor sredni braz z naturalnymi zlotymi refleksami ( takie były moje wlosy przed koloryzacja)Prosze o wasze opinie dotyczace Waszych ulubionych farb i tych, do ktorych dolaczone sa efektywnie dzialajace odzywki. Sama wole ponownie nie wybierac farby (tamta byla L'oreal Feria) Jeśli ktoras z Was może mi pomoc, bylabym bardzo ale to bardzo wdzieczna. Pozdrawiam!
cynamonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując