Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - ..::Dieta Plaż Południowych - część IX ::..
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-07-07, 14:50   #73
*nulka*
Zakorzenienie
 
Avatar *nulka*
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 5 034
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IX ::..

Dziewczyny, dziekuje za wsparcie kolejny raz wchodze na wage i kolejny raz wlasciwie NIC, dlatego sie troche denerwuje

Cytat:
Napisane przez paprak Pokaż wiadomość
Waga stoi tylko pozornie zapewne. Na pewno gubisz tluszczyk od diety i cwiczen a dodatkowo cwiczysz wiec w tym czasie wyrabiasz miesnie, ktore waza wiecej niz tluszcz. Ja odkad wzielam sie za sporty to waga idzie w gore ale cialo wyglada zupelnie inaczej - uksztaltowane a nie ulane. I o to chyba chodzi by ladnie wygladac a nie o to, zeby waga pokazywala to co chcemy
No ale zycze ci aby drgnela ta niesforna waga
bardzo mozliwe ze tak jest cialo wyglada zdecydowanie lepiej, jednak ta waga mnie denerwuje

Cytat:
Napisane przez ninaad Pokaż wiadomość
No i może właśnie dla tego waga wolno spada- bo Twoja waga jest prawidłowa. Gdybyś np ważyła 10kg więcej, pewnie spadałaby szybciej A tak to niestety trzeba kombinować- z posiłkami, ćwiczeniami i być cierpliwym
Ja przy 170cm mam 64 kg i jakoś od dłuższego czasu nie chce być nic mniej. Ale staram się ładnie dietkować (choć to różnie wychodzi), regularnie ćwiczyć i widzę, że chociaż waga stoi w miejscu to cm spadają i wogóle ciałko jakoś tak ładniej wygląda
wydaje mi sie ze to nie jest jeszcze moja prawidlowa waga, no ale moge sie mylic chcialabym zejsc ponizej magicznej 60


Cytat:
Napisane przez paprak Pokaż wiadomość


Papryka czerwona nie jest zla Uwazac trzeba raczej na marchew, bob, kukurydze, buraki cwiklowe, itp. A te golabki to rozumiem, ze bez ryzu. No, chyba, ze od dwojeczki startujesz bo nie masz ciagot do slodkosci.
o kurcze, o bobie to nie wiedzialam a na II mozna czy tez lepiej omijac??

Cytat:
Napisane przez cherrry2009 Pokaż wiadomość
Tak wiem ale chodziło mi raczej o to ile wam mniej więcej spada kilogramów tygodniowo w drugiej fazie?
mnie 0,5kg przez 3tyg II fazy, czyli prawie nic



eee ide na golabki obiadowe
__________________




*nulka* jest offline Zgłoś do moderatora