Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Yoanna - moje karteczki
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-04-28, 20:42   #503
Yoanna21
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 1 399
Dot.: Yoanna - moje karteczki

Cytat:
Napisane przez castilia Pokaż wiadomość
Yoasiu album jest po prostu wyborny . Mistrzowski dobór kolorów, wspaniała kompozycja, świetne zdjęcia (ależ z Ciebie lasencja no no no). Naprawdę jestem szczerze zachwycona bo widać, że włożyłaś całe swoje serce w tą pracę. Myślę jednak, że reakcja TŻ-ta nagrodziła Twoje wysiłki

Jedyne co mnie zaskoczyło to ten wycinek z gazety na okładce. Bo tam coś o obozach zagłady i kremacji jest Powiem szczerze, że mroczne i jakoś szokująco to wygląda z tak radosną i pełną miłości okładką (przepraszam, że się czepiam bo album jest naprawdę boski, ale jakoś przykuło to moją uwagę)

hahaha Aniu Ty to masz dopiero sokole oko hahah szczerze mówiąc ja nawet nie zauważyłam co tam było napisane; wyrwałam z gazety kawałek, który mi pasował, chociaż się nie wczytywałam i taki wkleiłam Ale się uśmiałam i TŻ też

Dziękuję bardzo za takie miłe słowa, szczególnie z ust takiej artystki jaką jesteś Ty Jaka tam lasencja- co Ty gadasz


Helu - bardzo się cieszę, że moja praca podoba się i Tobie rzeczywiście zachwyt i radość ukochanego -jak dla mnie bezcenne I Wasze zachwyty są dla mnie bardzo ważne - dajecie mi wiary we własne siły i chęć do tworzenia następnych cudaków Karton jest gruby, nie można go zginać bo by się połamał


I reszta stron:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg str.21 (2).JPG (89,0 KB, 62 załadowań)

Edytowane przez Yoanna21
Czas edycji: 2011-06-21 o 22:20
Yoanna21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując