Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Patenty na bycie NAJ :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-07-20, 12:48   #629
Chomiczka
Rozeznanie
 
Avatar Chomiczka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 885
GG do Chomiczka
Smile Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez Kate30
Ja mam cały arsenał, L_V pewno także .
Najbardziej lubię peeling kawowy, pedicure-in-a-minute Sally Hansen, Krem pielęgnacyjny do stóp Sally Hansen, tarki i pilniki Scholla, kremy Scholla (niektóre), pedicure po wymoczeniu w ciepłej wodzie z dodatkiem oliwy z pestek winogron.
O kremach do stóp nigdy nie zapominam rano i wieczorem, ale stopy mam szczęśliwie nieproblematyczne, podobnie jak całe ciało - za to twarz - wymaga niestety extra wysiłku, żeby jakoś funcjonowała. No ale za coś.
Zgadzam sie z Kate30, pedicure-in-a-minute Sally Hansen jest cudowny, b.dobrze wygladza stopki i jeszcze je nawilza kiedys stosowalam go rowniez do dloni (w USA jest z SH krem "Manicure in a minute", w jakiejs polskiej gazecie zdaje sie, ze widzialam tez jego reklame).
zadbane dlonie i stopy to dla mnie mus, kazda z nas wie, ze dlonie sa wizytowka kobiety, dlatego nigdy nie wychodze bez pomalowanych paznokci. swietne efekty przy manicure daje "Magic Manicure" z Alessandro, jest dosc drogi (w Douglasie i Sephorze ok 70zl), ale mega wydajny, no i jest kilka roznych wersji zapachowych, ja mam Winter Apple (jablko i cynamon), jest to naturalny dwufazowy olejek z sola morska, po nim dlonie sa niesamowicie gladkie, tu link do recenzji w KWC:
http://www.wizaz.pl/produkty/baza/produkt.php?produkt=12856

poza tym bardzo sobie cenie nablyszczacze/wysuszacze do lakier z Sally Hansen: Insta- Dri i Mega Shine, paznokcie twarde jak skala zaledwie w kilka minut
obecnie jestem na etapie ciaglego testowania kremow do stop, coz stopki w klapkach sa jednak b.podatne na wysuszenie na razie mam krem na pekajace piety z lnem (Pollena Ewa) i nowy krem do stop przesuszonych Lirene, jestem z nich zadowolona, ale planuje przetestowac polecany przez Was krem na pekajace piety Scholla (+tarki do stop Scholla) i rossmannowska serie do stop.
Bardzo sie ciesze, ze powstal ten watek, to istna skarbnica wiedzy
__________________

Chomiczka jest offline Zgłoś do moderatora