Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - kremy z filtrem, które kochają mineralny makijaż
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-02-23, 17:24   #22
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: kremy z filtrem, które kochają mineralny makijaż

Kurcze a ja jestem totalnie zielona, niedojrzala w tym wszystkim, przyznaje ze nie mam glowy do nazw skladnikow dluzszych.. ale co powiecie o Biodermie Photoderm AKN Mat Spf40/UVA26?

http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=24470

Przyznaje, ze zwrocilam na niego uwago bo nie ma parabenów, ale pewnie jest tu jakis haczyk :/ Widze ze jest caprylic ktory mnie zapycha, ale jest przy koncu wiec to pewnie cos oznacza?

Jakby sie mial ten filtr to skory tłustej zdolnej do wszelakiego zapychania (niektore róże mnie chyba zapychaja bo mam po nich duzo pryszcze na kosciach policzkowych).. i jakby sie mial do mineralow?

Ingredients
WATER (AQUA), DICAPRYLYL CARBONATE, OCTOCRYLENE, METHYLENE BIS-BENZOTRIAZOLYL TETRAMETHYLBUTYLPHENOL, BUTYL METHO- XYDIBENZOYLMETHANE, PTFE, METHYL METHACRYLATE CROSSPOLYMER, C20-22 ALKYL PHOSPHATE, GLYCERYL STEARATE, PEG-100 STEARATE, SILICA, TRIDECYL SALICYLATE, TOCOPHERYL ACETATE, ECTOIN, MANNITOL, XYLITOL, RHAMNOSE, FRUCTOOLIGOSACCHARIDES, LAMINARIA OCHROLEUCA EXTRACT, GLYCOLIC ACID, GINKGO BILOBA LEAF EXTRACT , CITRIC ACID, DODECYL GALLATE, C20-22 ALCOHOLS, DECYL GLUCOSIDE, PROPYLENE GLYCOL, HYDROXYETHYL ACRYLATE/SODIUM ACRYLOYLDIMETHYLTAURATE COPOLYMER, XANTHAN GUM, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, SODIUM HYDROXIDE, DISODIUM EDTA, CHLORPHENESIN, PHENOXYETHANOL, FRAGRANCE (PARFUM).


Ps. kiedys mialam SVR 50, taki cos ala fluid.. ale to byla totalna porazka, a dermatolog mi polecil bo Ten filtr mial niby tylko mineralne filtry, bo niby nie moglam wtedy uzywac chemicznych czy cos... sama juz nie pamietam :/
SVR50 mnie masakrycznie zapychal..

Moze dla porownania sklad?

Skład: aqua, cyclomethicone, titanium dioxide, glycerin, hexyldecyl stearate, zinc oxide, caprylyl dimethicone ethoxy glucoside, sodium PCA, sodium chloride, tocopherol acetate, polyglyceryl-4 isostearate, alumina, methicone, cetyl dimethicone, Thermus Termophilus Ferment, cyclomethiconol, quaternium-90 bentonite, dimethicone, dimethiconol, alcohol, potassium sorbate, phenoxyethanol, glycerin, methylparaben,
CI77491, CI77492, CI77499


Chyba gliceryna mnie zapychala i caprylyl? nie wiem, nie znam sie ale tak mysle..
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012

Edytowane przez Anecka
Czas edycji: 2009-02-23 o 17:29 Powód: +
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując