Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pochwalmy się swoimi włosami:-)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-07-27, 21:07   #1335
blekitneoczy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 232
Dot.: Pochwalmy się swoimi włosami:-)

Cytat:
Napisane przez Eska88 Pokaż wiadomość
nie mow nam o szacunku, kiedy sama chyba nie wiesz co to znaczy...tylko wszystkich pouczasz...a w ostatniej wypowiedzi nie widze zadnych konkretow...jest to tekst pozbawiony jakiejkolwiek tresci i dlatego koncze ta dyskusje bo szkoda mi slow na Ciebie...

poza tym ciagle sie czepiasz tego slowa "naskoczylas"..to juz jest nudne...napisalas "zegnam" to po co jeszcze sie udzielasz i to na ten temat? komentuj wlosy innych, bo sama mowisz ze o to tutaj chodzi i tylko w tym masz racje do tej pory, nie uwazaj sie za osobe ktora jest lepsza od innych, bo wizaz nie do tego sluzy...
Za to twoje posty swieca taka madrascia ze sami filozofowie glowili by sie nad ich przekazem.. Tak chcialam sie pozegnac ale nie dalas mi i ,znowu musialas dolozyc swoje trzy grosze. I jeszcze raz jesli dla ciebie twoja osoba i Agii to 'wszyscy" to chyba raczej ty uwazasz sie za pepek swiata...a ja wcale nie uwazam sie za lepsza tylko denerwuje mnie zlosliwosc innych i szukanie dziury w calym....i widzisz przez waszych kilka nie na miejsu komentarzy " to niemozliwe ze to ty, wygladasz na wiecej lat" zostal zasmiecony watek' na inny temat. No ale coz zycze przyjemnego dogryzania innym.Pozdrawiam
blekitneoczy jest offline Zgłoś do moderatora