Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Najlepsze Prostownice Do Włosów
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-04-03, 19:32   #1921
innuendo
Rozeznanie
 
Avatar innuendo
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 924
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Dziewczyny, pomóżcie!
Mam prostownicę Wigo [57 mm], bo była dosyć tania, ale jednocześnie miała niesamowicie dobre opinie na kwc. Więc kupiłam, spodziewając się pięknych, prościutkich włosków. Niby urządzenie jest w porządku, ale to, co ona tworzy, nie jest perfekcyjnie proste. Nigdy nie umiem zrobić tak, aby usunąć wszystkiich moich fal. Owszem, włosy są gładsze, ale nadal się falują, nie wspominam już o deszczu czy wilgoci, bo te skutecznie potrafią zburzyć moją misternie ułożoną fryzurę . Używam wspomagaczy- najpierw hot lissa, teraz rene blanche, ale one nie dają żadnych efektów! Ja rozumiem, gdybym miała naturalne, nieujarzmione, trudne do układania loki, ale to są tylko fale i raczej powinny prostować się bez problemu, zważywszy, że to dobry sprzęt. Już sama nie wiem, co źle zrobię, ja chcę włosy takie, jak wy macie!
A poza tym, zapuszczam grzywkę- ona też mi się faluję, próbuję zaczesać ją zupełnie na bok i utrwalić lakierem, ale to także nic nie daje- ona od razu wraca na czoło , a w dodatku się kręci [mimo prostownicy], a przy sprzyjającym wietrze jedynie układa się poziomo [tak, tak :/]

Pomóżcie! Czy naprawdę muszę się męczyć z tymi kudłami?
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=639070 kosmetyki wymiana
innuendo jest offline Zgłoś do moderatora