Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy po warkoczu
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-01-06, 19:12   #15
burro
Rozeznanie
 
Avatar burro
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 685
Dot.: Włosy po warkoczu

Cytat:
Napisane przez rousse Pokaż wiadomość
Po co używać serum do prostowania a potem robić warkocz? I czemu używać serum prostujacego , jeśli jesteś podobno z tych "prostowłosych"? Może po prostu masz niewielki skręt, tylko o tym nie wiesz...
Dobrze, ze użyłaś cudzysłowiu przy słowie jedwab, jedwabiu tam nie ma, ta "kuracja" mariona to same silikony ...
Cyclopentasiloxane (and) Dimethiconol, Dimethicone, Phenyltrimethicone, (na pierwszych miejscach w składzie)
Może przerzuć się na prawdziwe olejki?

btw, przez "olejowanie" w podpisie rozumiesz tę kurację mariona?
Np po to że włosy myje co dwa dni i na drugi dzień nie nadaja się na rozpuszczone, wiec robie różne koki, warkocze itd. Poza tym, prosze Cię, jakie to serum prostujące? Same silikony.. Dobrze wiem, że jedwabiu tam nie ma, na składach co nieco się znam, dobrze wiem, ze ta kuracja to same silikony, bo własnie o to mi chodzi, zeby zabiezpieczyć końcówki. I nie, przez olejowanie mam na myśli różne olejki typu: sezamowy, oliwa, lniany, amle, oliwke babydream, z nasion bawełny.
Kręconowłosa też raczej nie jestem, bo włosy po wyschnięciu sa proste (co widać w moim albumie, bo tam włosy były jedynie wysiuszone, nie prostowane). Kiedyś próbowałam rad kręconowłosych, ale skutkowało to jeszcze wiekszym puchem.
Mam wrażenie, że potraktowałaś mnie jako kompletnego włosowego laika
__________________


Edytowane przez burro
Czas edycji: 2013-01-06 o 19:14
burro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując