Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Z różnymi trenerami ćwiczymy, o świetną formę walczymy
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-02-25, 13:53   #3492
aniser
Zakorzenienie
 
Avatar aniser
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 4 042
Dot.: Z różnymi trenerami ćwiczymy, o świetną formę walczymy

Cytat:
Napisane przez Eluvtus Pokaż wiadomość
Generalnie nic... ale chcę pozbyć się cellulitu i może jeszcze odrobinę uda wyszczuplic i pośladki podnieść i zaokrąglic a przede wszystkim mieć zdrowe plecy i być w formie
Szczesciara! ja przez kilka lat nie mialam potrzeb nic gubic, ale teraz niestety jest ten gorszy okres...
A jakies cwiczenia na gorne partie i brzuch szczegolnie polecasz? widzialas jakies super rezultaty po konkretnym programie?

Cytat:
Napisane przez ladybug_23 Pokaż wiadomość
łooo, ale popularny temat
sama planuję biegać, gdy zrobi się cieplej, do tej pory się wstrzymywałam, bo nigdy nie byłam przekonana, czy bieganie jest takie skuteczne i nie lubiłam tego robić np. w szkole na wfie.
ale odkąd ćwiczę, również częściowo z bieganiem, stwierdziłam, że to nie jest takie złe jak pamiętałam.
to znaczy, nadal nie lubię biegać, jak muszę gdzieś zdążyć, bo chyba nie powinnam obciążać serca bardzo szybkim tempem, ale tak w ramach relaksu to chyba spróbuję, mam takie ułatwienie, że mój tata teraz też biega po lasku miejskim więc będę mieć towarzystwo.
na razie niech minie ten okres zachorowań, bo to już trzeci raz tej zimy, kiedy jestem chora, jakbym teraz wyskoczyła na zewnątrz w ciuchach treningowych, skończyłoby się to pewnie zapaleniem płuc.
ladybug ja biegac np. na autobus nadal nie znosze ale jednak takie rekreacyjne bieganie to troche co innego, szczegolnie, ze jesli chcesz biegac dla poprawy sylwetki, a nie zeby bic rekordy to lepiej wolniej,a troche dluzej (zreszta wiadomo jak to dziala). Powodzenia w probach! a, ja od kiedy biegam chorowalam tylko raz- jak polecialam na przebiezke przy -12 stopniach
__________________
Znajdziesz mnie na instagramie:
http://instagram.com/ani_ser/
aniser jest offline Zgłoś do moderatora