Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Farmona, Dermacos, koncentrat wzmacniający naczynka
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-03-01, 10:36   #101
goldfish3000
Wtajemniczenie
 
Avatar goldfish3000
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 2 543
Dot.: Farmona, Dermacos, koncentrat wzmacniający naczynka

Cytat:
Napisane przez Karolina30 Pokaż wiadomość
Dziewczyny. Żaden krem NIE USUNIE NACZYNEK!!!To że przestają być mniej widoczne po Dirosealu czy innych cudownych kremach to nie dlatego że "znikają" że się "wchłaniają". One przestają być widoczne bo wszsytkie specjalne kremy na naczynka pogrubiają skórę, tworzą na niej "skorupę" przez którą naczynkom trudniej się przebić. Pozorne uleczenie ale dyskomfort pozostaje. Nie kombinujcie z kremami....zacznijcie od wizyty u dermatologa, usuńcie naczynka laserem. To nie boli. Kiedy po raz pierwszy usuwalam naczynka mialam na twarzy wlasnie taki "piękny" płaszczyk ochronny po kremach naczynkowych. Miesiąc po usuwaniu ten sam lekarz "zdjął" z mojej twarzy skutek dzialania tych wszystkich kremow i okazalo się ze pięknie pod nimi schowana byla kolejna porcja naczynek.
Ciekawa teoria. Można to zrozumieć tak, że każda warstwa twojej skóry posiada własną, niezależną sieć naczyń krwionośnych. Co do laseru zgadzam się, ale twierdzenia,że krem na naczyńka pogrubia skórę są conajmniej dziwne. Niektóre substancje czynne posiadają właściwości obkurczające naczynia (wyciągi z kasztanowca, witamina K), dlatego są one mniej widoczne, a nie dlatego,że są schowane pod jakąś inna warstwą. Laser daje trwały efekt, kremy przejściowy i oczywiście znacznie mniej spektakularny, bo nie penetruje skóry tak głęboko jak laser.
__________________


Jestem w szoku.
Zaraz wracam.



Mój suwaczek
goldfish3000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując