Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-06-13, 20:39   #756
maupka87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: miasto doznań
Wiadomości: 67
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY

jejjjjj....promieniuje i chyba zaraz zacznę szukać wątku o okulistach bo moje oczy szaleją, ale przeczytałam caaaały wątek ...i wiem mniej niż wiedziałam przed
do rzeczy. wizażanki moje kochane. cerę mam wręcz podręcznikowo problematyczną- jak większość z Was w tym wątku- zaskórniki, świecenie, pojedyncze niespodzianki, ściągnięcie i odwodnienie grudki i szarość...
widzę, że robiłam podstawowy błąd NIE NAWILŻAŁAM- "bo przecież i tak aż tłuszcz z niej spływał..."

postanowiłam CAŁKOWICIE zmienić sposób pielęgnacji. poradźcie czy dobrze to obmyśliłam

RANO:
bioderma sebium H2O
filtr (szukam...) aktualnie humektan-nawilżający
niestety make -up-REVLON COLORstay (wiem, że skad ma nie najlepszy, ale dobrze kryje, a u mnie to dość potrzebne) Ale mam ambitny plan przełamać się i kupić filtr tonujący żeby z podkładu zrezygnować.

POPOŁUDNIE:
wiem, ze odradzacie mycie w ciagu dnia, ale gdy wracam z uczelni podkład "ściągam razem z butami" po przyjściu wiec :
olejek myjący z BU i bioderma i na to krem nawilżający i często gdy już nigdzie się nie ruszam jakiś punktowy specyfik na niespodzianki

WIECZÓR:

olejek, hydrolat geraniowy i serum antyoksydacyjne flavo-c15EF jedwabiste na przemian z serum olejek regulujący lemon z BU
kiedy kupię filtr mam zamiar zakwasowac (co polecacie z BHA/AHA?)

Prosze o odpowiedź. Jesteście dla mnie przeWIELKIE, że tak się na tym wszystkim znacie, a L_V to prawie dla mnie jak wyrocznia
jesteście super
maupka87 jest offline Zgłoś do moderatora