Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Bardzo chcialabym cos zmienic :) Prosze pomozcie! :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-02-18, 11:22   #30
klajdla
Wtajemniczenie
 
Avatar klajdla
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 313
Dot.: Bardzo chcialabym cos zmienic :) Prosze pomozcie! :)

No tak kolor jednolity a nie dwopoziomowy jest lepszy

Co do radykalnych zmian to sie nie odwazylam, bo sie po prostu boje. Dla mnie to i tak duza zmiana, bo normalnie to chodzilam do fryzjera tylko i wylacznie podciac koncowki i to tak max 3 cm

Z reszta fryzjer u ktorego bylam radzil mi to samo co Ty teraz Czyli zeby sciac je do ramion albo chociazby pocieniowac i przy uzyciu odpowiednich kosmetykow albo i dyfuzora zrobic z nich krecone No tylko, ze ja kreconymi wlosami kompletnie nie umiem sie zajmowac Kiedys mialam krotkie wlosy i niestety to nie bylo krecenie sie wlosow, tylko wywyjanie na wszystkie strony i istna szopa ktora niemilosiernie sie puszyla. Az wszystkie dzieci w podstawowce sie ze mnie smialy (eh co za traumatycznie przezycia )
No ale moze przy nastepnej wizycie sie zdecyduje i poprosze fryzjera o jakies porady jak ujarzmic takie wlosy

A co to "efektu topielicy" to prawde mowiac wydaje mi sie, ze takiego efektu nie ma, bo lekko tapiruje wlosy u nasady i pryskam lakierem i rzeczywiscie trzymaja sie podniesione

Dziekuje Ci za porady i komentarz
klajdla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując