Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wizażystka, kuferek wizażysty, zawód, etc.
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-11-10, 20:42   #350
Ciemnooka_
Raczkowanie
 
Avatar Ciemnooka_
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 405
Dot.: Pytanie Kufry wizażystek

Cytat:
Napisane przez tylkokasia Pokaż wiadomość
Ten różowy z fotki jest mniejszy niż drugi który mam (srebrny, z przegródkami które można wyjmować - wygrany w rimmelowych ambasadorkach) i on ma wszyte takie gumeczki że można pędzle pionowo w nie powtykać. W poziomie też mi się mieszczą ale nie wszystkie bo to zależy jaki długi jest trzonek pędzla.
Generalnie jak maluję kogoś to biorę ten różowy bo jest lżejszy i poręczniejszy (zazwyczaj wiem jaki makijaż mam robić i sortuję co mi będzie potrzebne a co nie) ale pędzle biorę w osobnym etui.
Gratuluję wygranej! Też próbowałam go wygrać (oj marzyłam, marzyłam) ale niestety się nie udało... Jestem jeszcze zielona w temacie .

Ja też nie biorę wszystkiego ale bywa, że maluje się kilka osób i wiadomo wtedy trzeba więcej zabrać, poza tym nieraz człowiek się spieszy nie ma czasu na przekładanie.

PS: Już dawno temu oglądałam Twoją (i ciasteczka25) recenzję pędzli Maestro. Planuję w nie zainwestować, póki co zbieram kaskę, bo chcę zrobić większe zamówienie.
__________________


Kobiety mają wiele wad, mężczyźni tylko dwie - wszystko co robią i mówią, robią i mówią źle...


Edytowane przez Ciemnooka_
Czas edycji: 2010-11-10 o 20:45
Ciemnooka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując