Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pytanie o KOSMETOLOGIĘ
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2005-09-21, 22:14   #61
Maripossa
Zakorzenienie
 
Avatar Maripossa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 883
Dot.: Pytanie o KOSMETOLOGIĘ

Hej dziewczyny! przepraszam ze tak zmieniam temat,a le kurcze musze to powiedziec, bo tak sie ciesze!! Wreszcie dzis zdjeto mi szyne!!! O matko jaka ulga!!!! Mialam ja miesiac na nodze i jak sie okazalo, nawet za dlugo no ale nic to, musze ja teraz cwiczyc z 3-4 razy dziennie, mam maly zestaw cwiczen zeby rozruszac miesnie. Juz zaczelam i przyznaje, ze jeszcze troche boli, no ale to normalne jak miesnie tyle czasu nie pracowaly....Moze juz niedlugo nie bede wygladac jak kelka, bo nie bede kuśtykać

Co do zakladania swojej dzialalnosci gospodarczej: na pewno nie trzeba miec wyzszego wyksztalcenia (chyba ze sa jakies rozbicia w na poszczegolne zawody itd...), bo moj brat od czerwca ma swoja firme. Zajmuje sie kompleksowym wykonczeniem wnetrz (czyli: malowanie, gipsowanie, sufity podwieszane, stiuki, posadzki itd...itp...dluuugo by wymieniac, bo zniego to istny magik w tej dziedzinie ). On nie ma wyzszego wyksztalcenia, zwykla zawodowke skonczyl, ale doksztalcal sie, rozne kursy itd... Zaczal sie starac pozniej w Urzedzie Pracy (czy tam miasta) o dotacje Unijne na otworzenie wlasniej dzialalnosci. Pisal jakies wnioski itp. I dostal dostal dofinansowanie 10 czy 11tys. na zakup sprzetu do pracy itp. rzeczy do pracy. Pracuje razem z nim kuzyn. Poki co maja zlecenia, nawet tutaj na miejscu i jakos firma sie kreci Siostra moja napisala mu biznesplan (skonczyla zarzadzanie) i pomagala mu w takich sprawach ekonomicznych. Aha...to dofinansowanie jest na takiej zasadzie: jesli firma nie bedzie funkcjonowala przez 1 rok od poczatku jej trwania (koszty nie beda sie zwracac, nie bedzie klientow itd.), to wtedy trzeba splacac to 10-11tys. a jesli firma sie kreci to kasy zwracac nie trzeba hmm...nie wiem czy was to wogole interesuje a moze wy to juz wiecie no, ale napisalam w razie czego
pozdrawiam!
Maripossa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując