Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Voluspa tobacco vanille 1zł/1ml na teraz
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-01-21, 18:25   #14
Agnieszka32
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 993
Dot.: Voluspa tobacco vanille 1zł/1ml na teraz

Cytat:
Napisane przez Basiek93 Pokaż wiadomość
nie płacisz za wysylke
A atomki 5ml i 10ml, i 22ml mam sporo, ale chyba wszystkie ida na demetery i Tauery, bioje sie ze bedzie za malo (choc watpie bo zamowilam baaardzo duzo atomkow) dlatego wpisałam ze mam 22ml -no bo ich mi sie schodzi najmniej,

ale nie ma sprawy, dwie piatki bede miala jeszcze.


nie wiem czy cos zrozumiesz
Baśku, jasne rozumiem.
Pytałam o jedną rzecz w wątku z Tauerami, ale chciałabym już wpłacić, to zapytam jeszcze tutaj.
Na zakupach Tauerowych zapłaciłam za mat. do pakowania i przesyłkę 7 zł, a poprosiłam o odbiór osobisty. Teraz do wpłaty mam 1,26 zł, czyli w sumie miałabym do zwrotu od Ciebie 5,74 zł - czy mogłabym to odliczyć przy wpłacie za Voluspę? Ale coś mi ta wpłata wtedy strasznie mało wychodzi (5*1,02+2-5,74 = 1,36 zł), a Ty chyba teraz pilnie czekasz na dopłaty za Tauery, więc nie wiem, czy nie wolisz ode mnie przelewu na całą kwotę, czyli 7,1 zł?


---------- Dopisano o 19:25 ---------- Poprzedni post napisano o 17:46 ----------

Baśku -odpowiedź przeczytałam na wątku tauerowym - mój przelew poleciał przed chwilą Jeszcze raz dziękuję
__________________
Agnieszka32 jest offline Zgłoś do moderatora