Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Słomiany blond dla brunetki :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2005-09-08, 20:17   #22
Voodia
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 2 832
Dot.: Słomiany blond dla brunetki :)

Cytat:
Napisane przez yoaska
Step 1 (top right): Using a cotton bud, apply the bleach to the eyebrows.

Step 2 (top left): Cover each eyebrow with a piece of tissue paper to prevent the bleach evaporating. Also prevents any from dripping down into the eyes.

Step 3 (bottom right): Leave the bleach on for no more than 3 minutes and then wipe off. Check the colour to make sure it’s not becoming too light. Repeat previous steps until the desired lightness has been achieved or until you are blind from bleach contamination (whichever comes first).

Step 4 (bottom left): When an eyeball melts from its socket like an under-boiled egg, gently dab with tissue to remove dribbling vitreous humor.

przepraszam ze po angielsku, tutaj masz krok po krok o rozjasnianiu brwi

...... yoaska, studiuję anglistykę, więc dla mnie tekst jak znalazł Choć lekko makabryczny

Smile_Smile, ja planowałam rozjaśniać u fryzjerki, choć pewnie podobnie zniszczyłoby to włosy Co do bladośći, to kiedyś przy blond pasemkach musiałam stosować samoopalacz, bo inaczej wydawało mi się, że wyglądam tak "niewyraźnie"...eh, chyba wycofam się z mojego blond pomysłu...ale jeśli jednak zmienię kolor na pewno wyślę fotki
Voodia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując